Фінал "Місії нездійсненної"

Вже 24 роки на екрани виходять стрічки "Місія нездійсненна". Шпигунський проєкт, в якому головну роль виконує Том Круз, давно став улюбленим для мільйонів глядачів, адже його автори щоразу вигадують карколомні трюки та спецефекти, які вражають кіноманів. Наступна "Місія", за даними таблоїду The Sun, також приверне увагу, оскільки її вперше зніматимуть у космосі.

Цікаво Кейт Вінслет побила рекорд Тома Круза: в чому актриса перевершила його

Інсайдери розповіли, що 8 частина франшизи стане фінальною, а тому Том Круз прагне зробити ефектне завершення, яке не підведе очікування його прихильників. Наразі актор сам веде перемовини з NASA і вже погоджує всі деталі. Окрім цього, джерела запевняють, що для реалізації свого задуму Том Круз готовий самотужки оплатити мандрівку в космос.

"Том добре відомий тим, що сам виконує всі трюки. У фільмах "Місія нездійсненна" він реалізував багато складних епізодів. Але Том прагне рухатись далі і зробити те, чого не було раніше. І велику цікавість викликає, чи зможе він насправді знімати кіно в космосі. Він майже впевнений у тому, що зможе, та обговорює це з NASA", – розповів інсайдер.

Наразі Том Круз завершує роботу над створенням "Місії нездійсненної 7". Фільм має вийти на екрани у 2021 році та покаже захопливі пригоди головного героя Ітана Ганта у Норвегії, Великій Британії, Італії та Чехії. Окрім дивовижних краєвидів, глядачі побачать видовищні трюки у виконанні актора. Зокрема, герой Тома Круза буде мати бійку зі своїм суперником на даху рухомого потяга, а також стрибатиме на мотоциклі у прірву. Ці кадри вже прикували увагу мережі та зробили "Місію нездійсненну 7" одним з найочікуваніших фільмів 2021 року.

До теми "Місія нездійсненна" вже в Італії: Тома Круза сфотографували на зйомках в Римі

Том Круз полетить у космос: що про це відомо

Про новий проєкт Тома Круза вперше заговорили у травні 2020 року. Тоді всі світові ЗМІ поширили інформацію, що актор зніматиме художній фільм у космосі. Це історична подія, адже досі ніхто не наважувався на подібні проєкти.

Тоді ж інсайдери заявляли, що Том Круз сам полетить у космос та виконає всі трюки. Зацікавив проєкт і знаменитого винахідника та засновника Space X Ілона Маска, який спільно з NASA підтримав ініціативу. Згодом журналісти виявили підтвердження, що актор таки готується до польоту в космос, адже його мандрівку внесли у спеціальний графік. За офіційними даними, Том Круз і режисер Даг Лайман вирушать у космос у жовтні 2021 року.