Коментар Ірми Вітовської про мультфільм "Душа"

У 2020 році у прокат вийшли стрічки, які справді можуть вразити сюжетом та якістю зйомок. Серед – довгоочікуваний мультфільм "Душа" від Pixar, який вже встигла переглянути Ірма Вітовська з дітьми. Актриса зізналась у фейсбуці, що це одна зі стрічок, яку вона з легкістю може порекомендувати всім українцям, адже побачене точно надихне їх.

Дивіться також 7 мультфільмів Disney про потойбічне життя і монстрів

Бігом в кіно! Це дуже вражає... Це збагатить вас і особливо дітей! Музичним школам бажаю приготуватись. Найкраще заохочення для дітей. Ми вже йдемо до музшколи", – написала Ірма Вітовська.

"Душа": сюжет і трейлер

У центрі сюжету нового мультфільму Pixar – дивовижна історія вчителя музики Джо Гарднера. Він просто марить джазом та мріє колись виступити на великій сцені. І от Джо близький до втілення своєї мрії, як ніколи, однак дорогою до концертного залу він помирає внаслідок нещасного випадку.

Та на цьому пригоди головного героя тільки починаються, адже його душа потрапляє у дивне місце, де такі ж, як він, проходять навчання перед поверненням на Землю. Тут Джо Гарднер познайомиться з душею на ім’я 22, яка ніяк не може визначитись, що їй подобається, і не хоче перероджуватись.

Ти знаєш, від чого відмовляєшся?.. Мені дорогий наш час, життя швидкоплинне. Тому будь самим собою: геніальним, живим собою! – наголошує головний герой.

Саме новий друг мимоволі допоможе героїні 22 зробити свій вибір.

"Душа": дивіться трейлер до мультфільму