"Таємниці Чарголосу": сюжет мультсеріалу

Мультсеріал є екранізацією книги "Чарголос", яку колектив KAZKA презентував у жовтні 2020 року. У центрі сюжету опинилась дівчинка на ім'я Казка. Прототипом для образу головної героїні була солістка гурту Олександра Заріцька, повідомляє 24 канал.

Не пропустіть Серіали грудня 2020 року, які зможуть здивувати любителів фентезі і драм

За сюжетом, відважна українка мандрує з магічного лісу Дивосвіту до шумного і досить непривітного мегаполіса. Казка хоче втілити свої мрії, а тому не боїться перепон, які стають на її шляху.

Дуже дивно та приємно бачити анімаційне втілення себе. Дівчинка Казка ще тільки пізнає цей світ і шукає своє місце в ньому, та я знаю, що у неї все вийде. Тому що вона, як і я, вірить у дива та йде до своєї мрії, яка неодмінно стане реальністю, – прокоментувала Олександра Заріцька.

Цікаво, що у мультсеріалі "Таємниця Чарголосу" автори порушать важливі соціальні теми, зокрема, дружби та стосунків дорослих і дітей. Тому стрічка є пізнавальною та вже сподобалась маленьким кіноманам.

"Таємниця Чарголосу": дивіться трейлер до мультсеріалу

Де дивитись серіал "Таємниця Чарголосу"

Прем'єра мультсеріалу "Чарголосу" відбувається на ютуб-каналі гурту KAZKA. Щосереди у мережі публікують нові епізоди мультсеріалу, на які чекають тисячі прихильників. Наразі для безкоштовного перегляду доступні 3 частини мультсеріалу, які можна переглянути на Кіно 24.

"Таємниця Чарголосу": дивіться 1 епізод мультсеріалу

"Таємниця Чарголосу": дивіться 2 епізод мультсеріалу

"Таємниця Чарголосу": дивіться 3 епізод мультсеріалу

"Таємниця Чарголосу": дивіться 4 епізод мультсеріалу

"Таємниця Чарголосу": дивіться 5 епізод мультсеріалу

"Таємниця Чарголосу": дивіться 6 епізод мультсеріалу

"Таємниця Чарголосу": дивіться 7 епізод мультсеріалу