Наталі Портман про зйомки фільму "Леон"

Як актриса розповіла у подкасті Armchair Expert, насправді ця роль ледь не зруйнувала її життя. У стрічці "Леон", як і в "Гарних дівчатах", режисери сексуалізували образ 13-річної Наталі Портман. Після прем'єри фільмів у пресі звернули на це увагу та почали називати актрису "юною спокусницею".

Дивіться також Рейтинг фільмів і серіалів, які українці найчастіше шукали в Google у 2020 році

За словами Наталі Портман, тоді вона ще була школяркою і не знала, як боротись з якимись кліше. Окрім цього, актриса швидко навчилась спілкуватись з чоловіками, які більше не сприймали її, як дитину.

"Я думаю, що сексуалізація в дитинстві позбавила мене власної сексуальності. У цьому віці у тебе вже є власні бажання, і ти хочеш досліджувати все це. І ти хочеш бути відкритою світу, але ти не можеш, тому що відчуваєш себе вразливою, перебуваючи в оточенні дорослих чоловіків, яким ти можеш бути цікава", – розповіла Наталі Портман.


Головні актори фільму "Леон" / Фото IMDb

У мене був період, коли я відмовлялася цілуватися в кадрі і зніматися в постільних сценах через мої перші ролі і реакцію, яку вони викликали: люди називали мене Лолітою, і це лякало, – додала вона.

"Леон": коротко про фільм

Мабуть, у світі не знайдеться любителя кіно, який би хоч раз не дивився культовий бойовик Люка Бессона "Леон". Фільм розповідає про найманого вбивцю, який у вільний від роботи час намагається вдавати з себе звичайного американця. І це йому чудово вдається, поки одного разу у сусідній квартирі не стається жорстоке вбивство усієї сім'ї. Єдина, хто зумів вижити – дівчинка Матильда, яка приходить за допомогою до сусіда Леона.

Виявляється, що батько школярки мав справу з поліцейськими-наркоторговцями, які й безжально знищили всю родину. Тепер правоохоронці влаштовують справжнє полювання на Матильду, не знаючи, що на її захист став кілер Леон.

"Леон": дивіться трейлер до фільму