Якщо ви шукаєте щось нове для перегляду, Кіно 24 пропонує добірку з чотирьох найкращих іспанських серіалів, які точно не залишать вас байдужими. Від драми до детективу, ці стрічки триматимуть вас у напрузі від першої до останньої серії.

Дивіться також Що подивитися за вихідні: 3 небанальні мінісеріали, які захоплять з першої хвилини

"Паперовий будинок"

"Паперовий будинок" – це один з найвідоміших іспанських серіалів, який здобув велику популярність у всьому світі. Він розповідає про групу злочинців, які під керівництвом таємничого Професора планують і виконують найбільше в історії пограбування Королівського монетного двору Іспанії.

Вони хочуть не просто вкрасти все цінне, але закритися там і надрукувати стільки грошей, щоб зірвати величезний куш. Та не всім Планам професора вдається здійснитися.

"Паперовий будинок": дивіться трейлер онлайн

"Галерея Вельвет"

"Галерея Вельвет" – це драма, яка переносить нас у розкішний світ Іспанії 1950-х років. Серіал розповідає про любовну історію між Анною, простою швачкою, та Альберто, спадкоємцем великої модної галереї "Вельвет". На тлі шикарних декорацій і вишуканого одягу розгортаються пристрасні стосунки, інтриги та боротьба за владу.

"Галерея Вельвет": дивіться трейлер онлайн

"Гранд Готель"

"Гранд Готель" – це серіал, дія якого відбувається на початку 20 століття. Сюжет обертається навколо Хуліо, молодого чоловіка, який приїжджає до готелю, щоб розслідувати зникнення своєї сестри.

Він влаштовується на роботу офіціантом і починає розкривати численні таємниці, які приховує готель. Серіал захоплює своїм поєднанням детективної інтриги, романтики та історичних деталей.

"Гранд Готель": дивіться трейлер онлайн

"Візаві"

"Візаві" – це серіал про молоду жінку на ім'я Макарена, яка потрапляє до жіночої в'язниці за злочин, який вчинила через наївне кохання. Там їй доводиться пристосовуватися до нових реалій, виживати серед небезпечних ув'язнених і боротися за свою свободу.

"Візаві": дивіться трейлер онлайн

Ці чотири серіали не лише розважать вас, але й занурять у неповторну атмосферу іспанського кінематографа. Кожен з них обіцяє незабутні враження.