Так він висловився про Ахеджакову, яка відмовилася виїжджати з Росії та думає про роботу з російськими дітьми, про російського опозиціонера Олександра Невзорова та інших.

Дивіться також Відомий російський актор втік від повістки до Лондона: він має родичів в ЗСУ

Назар Задніпровський про "хороших росіян"

Я так думаю, що таким як Невзорову, треба давати українське громадянство. Давати дуже хорошим, правильним росіянам: Фейгін, Ахеджакова… А їх одиниці. Ви розумієте, на 140 мільйонів 5 – 10 людей хороших. Так що, я думаю, 10 паспортів ми не пошкодуємо і нехай їм буде добре в Україні,
– сказав він.

Крім того, у розмові зі Славою+ Задніпровський згадав, як радив Галині Безрук, яка зрадила Україну, виїхати з Росії. Проте зараз актриса серіалу "Будиночок на щастя" разом зі своїм чоловіком-актором та 6-річною донькою проживає в Москві, ігноруючи воєнні злочини росіян проти українців.

"Я їй говорив ще до війни, до активної фази: "Галю, ну зав'язуй. Забирай чоловіка свого москвича сюди, дитину, житимете тут". Тоді вже починалися терки за її позицію. Вона була на межі розлучення, донька жила з нею в Україні, коли вона знімалася тут", – згадав Назар Задніпровський.

Проте у відповідь акторові вона сказала, що її причина бути в Росії – це її робота. "Якщо приїду до Києва, то я буду безробітна, а там на головних ролях у театрі мюзик-холу". "Така у нас була розмова. Катя Кузнєцова повернулася, втратила роботу. Галя зробила свій вибір, вона обрала роботу. Вона там", – поділився він.

Назар Задніпровський / Скриншот з інтерв’ю