У відео, яке він опублікував 5 січня у тіктоці, 18-річний актор написав, що зізнався у своїй сексуальній орієнтації своїм друзям та сім’ї. Проте це зовсім їх не здивувало.

Як почувається Джеремі Реннер Актор показав, як йому роблять масаж голови після реанімації – веселе відео

Ноа Шнапп з "Дивних див" здійснив камінг-аут

Коли я нарешті сказав своїм друзям та сім'ї, що я гей після 18-річної мовчанки, все, що вони сказали, було "ми знаємо",
– повідомив Шнапп.

Ноа Шнапп заявив, що він гей: відео

У липні, після дебюту двох останніх епізодів четвертого сезону "Дивні дива", Шнапп вперше підтвердив Variety, що персонаж Вілл Баєрс – гей і закоханий у свого найкращого друга Майка (Фінн Вулфгард): "Тепер на 100 % зрозуміло, що він гей і кохає Майка".

Що відомо про "Дивні дива"

"Дивні дива" – це американський науково-фантастичний серіал жахів. Четвертий сезон складається з дев’яти епізодів, продюсуванням яких зайнялися брати Даффер, а також Шон Леві, Ден Коен і Натан Паттерсон. Він став успішнішим за попередні та влітку очолив рейтинг Netflix.

У цьому детективному серіалі трапляються загадкові речі. Все почалося з того, як у 1983 році у штаті Індіана таємничим чином зник 12-річний Вілл Баєрс. Мати, поліція і друзі хлопчика починають розслідування. І в один момент товариші Вілла зустрічають у лісі особливу дівчинку, яка точно щось знає про зниклого друга. З кожним сезоном серіалу стає лише дивніше!

"Дивні дива 4": дивіться трейлер серіалу