У 2022 році Netflix випустить 86 фільмів — це на 16 більше, ніж впродовж 2021 року. Таким чином, як повідомляє 24 канал, щотижня каталог онлайн–кінотеатру поповнюватиметься як мінімум одним релізом.

Не пропустіть Захопливі фільми, де герої випробовують удачу в рулетці

Нові релізи Netflix

З 86 фільмів 61 знято англійською, 20 — іншими мовами; до списку також увійшли п'ять анімаційних картин. Всі назви та описи релізів 2022 Netflix вказав у своєму розкладі.

Кадри з найбільших прем'єр стрімінгова платформа включила до оглядового відео. У ньому, серед іншого, показали:

  • Продовження "Ножі наголо" — другий фільм Райана Джонсона про детектив Бенуа Бланка, до ролі якого повернувся Деніел Крейг, очікується на Netflix восени.
  • "Сірий чоловік" – шпигунський трилер братів Руссо, авторів "Месників: Фінал". У центрі сюжету — екс-оперативник ЦРУ Курт Джентрі, який працює найманцем. У головних ролях – Райан Гослінг, Кріс Еванс, Вагнер Моура, Ана де Армас.
  • "Піноккіо" – ляльковий фільм за казкою про дерев'яного хлопчика; дія перенесена до Італії 1930-х. Співавтором став Гільєрмо дель Торо.
  • "Енола Холмс 2" – продовження детективної історії про молодшу сестру Майкрофта і Шерлока Холмсів. Шерлока зіграв Генрі Кевіл, Енолу – Міллі Боббі Браун ("Дивні дива").
  • "Проєкт "Адам" – фантастичний фільм про подорожі в часі, який зняв Шон Леві, постановник "Ночі в музеї", "Живої сталі" та "Головного героя". Головні ролі зіграли Райан Рейнольдс, Дженніфер Гарнер, Марк Руффало та Зої Салдана.

Огляд новинок від Netflix, які вийдуть у 2022 році: дивіться відео