Кіно 24 підготувала найромантичнішу підбірку, яка чудово підійде для побачень!

Читайте також Найпопулярніші комедії 2020 року, які можна дивитись онлайн

Фільми, які створять романтично-святкову атмосферу

  • "Щасливого Різдва"

Головна героїня фільму вже давно не вірить у різдвяні дива, адже з раннього віку будні перетворились на рутину. Вона крадькома спостерігає за щасливими людьми.

Але у звичайне життя Кейт несподівано вривається чарівний хлопець. Чи вплинуть колишні помилки та розставання на подальші стосунки – вирішувати лише їй.

Дивіться трейлер до фільму "Щасливого Різдва"

  • "Реальне кохання"

Романтична комедія, яка об’єднала 10 історій, що розвивались паралельно напередодні Різдва. За 5 тижнів до великого свята у багатьох загострюються почуття. Письменник з розбитим серцем зустрічає жінку своєї мрії в іншій країні, старий рокер переписує старий хіт, щоб нагадати про себе, та інші персонажі, чиї історії не залишать нікого байдужим.

Дивіться відео до фільму "Реальне кохання"

  • "Відпустка за обміном"

Двом дівчатам не пощастило в особистому житті, тому вони вирішують обмінятися житлом. Одна з героїнь переїжджає до Америки, а інша вирушає в Англію.

Дивіться відео-трейлер до фільму "Відпустка за обміном"

  • "Різдвяна листівка"

Для військовослужбовця Коуді Каллена, який бачив багато смертей і жорстокостей, різдвяна листівка стає приводом, щоб відвідати каліфорнійське містечко. Там він зустрічається з Фейт, в яку закохується з першого погляду.

Трейлер до фільму "Різдвяна листівка": дивіться відео

  • "Бойфренд на Різдво"

Кожна людина має мрію про справжнє кохання. 13-річна головна героїня залишається на Різдво без хлопця, і лише диво може врятувати віру у свято. Минуло 20 років, Холлі вже навіть забула про своє бажання, але різдвяний подарунок таки чекав свого часу.

Трейлер до фільму "Бойфренд на Різдво": дивіться відео

  • "12 різдвяних побачень"

Дивні дива можуть відбутися з будь-ким. Так сталось і з героїнею фільму, яка отримала можливість виправити помилки минулого та знову зустрітись зі своїм коханням.

"12 різдвяних побачень": дивіться відео-трейлер

  • "Пес, який врятував Різдво"

Колишній поліційний пес втратив здібність гавкати. У притулку його знаходить Джордж Банністер, який придбав собаку для дітей як різдвяний подарунок.

Перед самим Різдвом, коли родина Банністерів їде до бабусі, собака залишається сам вдома. Які пригоди чекають на пса?

"Пес, який врятував Різдво": дивітья відео