Враження критиків від "007: Не час помирати"

На сайті Rotten Tomatoes рейтинг фільму склав 83%, що трохи скромніше, ніж у "Казино Рояль" і "Скайфол", але набагато вище не таких успішних "Кванта милосердя" й "Спектра". Загалом, рецензенти практично одноголосно стверджують, що фільм став прекрасним завершенням циклу за участю Крейга, і тривале очікування фанатів буде виправдано повною мірою.

Цікаво Джеймс Бонд у фінальному трейлері фільму "007: Не час помирати" – постери та реакція соцмережі

Роберт Деніелс з The Playlist взагалі зазначає, що остання сцена фільму стала найбільш несамовитою в всій кінофраншизі.

Альтернативні думки

Втім, деякі критики визнали фільм дещо затягнутим, що не дивно – його тривалість перевищує 2,5 години. Особливо цю думку поділяє рецензент Gone With The Twins, який заявив, що фільм перенасичений подіями, причому кепськими.

Сюжет "007: Не час помирати"

Бонд більше не є чинним секретним агентом – він покинув службу і насолоджується спокійним життям на Ямайці. Однак його раптом навідує старий приятель з ЦРУ Фелікс Лайтер і просить допомоги у порятунку викраденого вченого. Завдання виявляється небезпечнішою, ніж здавалося досі. У результаті Бонд виходить на слід лиходія, озброєного новими небезпечними технологіями.

007: Не час помирати: дивіться офіційний трейлер

Фанати "Бондіани" раніше скаржилися, що очікування стрічки за мірками франшизи перевищило звичні терміни – щонайменше, якщо враховувати відрізок, коли роль агента 007 грав Крейг. З моменту виходу минулої картини пройшло вже 6 років. Однак тут значну роль відіграла пандемія COVID-19.