Український актор театру та кіно Олександр Печериця повідомив, чим займається зараз. Він не залишив свою бригаду остаточно, адже волонтерить та займається психологічною підтримкою.

Цікаво На межі з реальністю: 5 гостросюжетних фільмів, знятих за мотивами легендарних комп'ютерних ігор

Олександр Печериця звільнився із ЗСУ

Я звільнився влітку цього року, вкінці серпня за сімейними обставинами. У мене була така можливість. Я підтримую зв'язок зі своїми хлопцями і працюю як волонтер, допомагаю. Опікуюся нашою бригадою, працюю з групою морально-психологічного забезпечення,
– розповів артист.

Олександр Печериця розповів про найважчі дні за час повномасштабного вторгнення. Він зізнався, що дуже розгубився у перші дні.

"Найважчі для мене були дні – це прийняття ось цього рішення, коли я 24 – 25 лютого не знав, що мені робити. Тут вже починають заходити колони, а ти думаєш, що робити: закривати квартиру десь ховатися, бігти, залишатися, захищатися... Тоді я пішов до хлопців, які охороняли естакаду на Броварському проспекті, я в них запитав, що це за підрозділ, як до вас записатися, хочу вам допомагати... Вони мені сказали, куди їхати. Там було багато людей. Я тоді переконався, що я правильний вибір зробив", – поділився актор.

Олександр Печериця повернувся до театру / Фото з інстаграму актора

Артист додав, що на фронті тривога присутня постійно, адже кожної миті може прилетіти снаряд, початися наступ чи обстріл. Але про усі переживання потрібно забувати.

Я й не раз відчував страх під час обстрілів, коли близько лягали снаряди. Кожного разу була тривога та страх, що ми потрапимо в оточення. Це такий страх, який дуже глибоко в тобі сидить, з яким ти намагаєшся просто домовитися,
– зізнався Олександр Печериця.

Зірки в ЗСУ: останні новини

  • Шоумен Максим Неліпа вперше за довгий час вийшов на зв'язок. Він розповів, що є командиром розвідувального взводу командного складу Сухопутних військ. Його підрозділ зараз перебуває на Бахмутському напрямку.
  • Даніель Салем також продовжує службу в ЗСУ. Нещодавно він ділився відео, як їде верхи на танку по засніженому лісу.
  • Коля Сєрга поділився думками про мобілізацію. Він підкреслив, що війську потрібні люди, оскільки потрібного рівня вмотивованості та потоку людей уже немає. Та важливо пам'ятати, що відсутність мобілізації може спричинити знищення росіянами України.