Актор став батьком уже вдруге. Дізнайтесь, хто народився у пари та як батьки назвуть дитину.

Радимо Не "Барбі" єдиною: 10 фільмів-претендентів на Оскар, які вже можна подивитися

Олексій Нагрудний вдруге став батьком

У зірки народився другий син, якого назвали Євгеном. Радісною новиною поділилася дружина актора, кастинг-директорка Світлана Горошкова.

Світлана також опублікувала фотографію свого чоловіка з новонародженим сином Євгеном у палаті. На знімку знаменитість ніжно обіймає малюка до себе й посміхається. Горошкова народжувала в одному з київських пологових центрів. За словами Світлани, пологи пройшли чудово, а поруч завжди був коханий, який у всьому допомагав.

Олексій Нагрудний – лікар-акушер із серіалу "Жіночий лікар. Нове життя"

Олексію Нагрудному не вперше було відчувати на собі емоції народження дитини та пологів. І не лише через те, що він уже має дитину, а і через зйомки у серіалі "Жіночий лікар. Нове життя". У стрічці Олексій зіграв роль Юрія Сердюка. Це частково негативний персонаж, який думає лише про власне его та вигоду, утім, обставини життя у кіноісторії впливають на його героя так, що укінці сезону він змінюється на краще.

Українські глядачі з нетерпінням очікують продовження улюбленої історії. Тому, сподіваємось, що кінотворці потішать глядачів другим сезоном зовсім скоро.

"Жіночий лікар. Нове життя": дивіться онлайн трейлер серіалу