Відомо, що Горбачова народилася на Донеччині та жила в Маріуполі, але не засудила війну Росії проти України. Тепер Олеся Жураківська відверто зізналась, що відчуває через зраду експодруги.

Дивіться також Ви також зможете: 3 високорейтингові фільми про жінок у спорті

Олеся Жураківська про Ірину Горбачову

Жураківська визнала, що завжди вважала Горбачову своєю близькою подругою. Попри це актриса визнала, що погляди Ірини, яка протягом тривалого часу мешкала та працювала в Україні, стали для неї сильним ударом.

Для мене це був удар, я почула, що людина, яку я вважала своїм другом, каже: "загалом я не засуджую". Це просто паралізувало мене в той момент. Але такий зараз час. Потрібно рвати зв'язки, не озираючись назад. Потрібно, щоб повітря свіжого було більше, звільняти простір для творчості. На місце цих людей прийдуть ті, у яких не було можливості зробити крок, тому що вигрібалося все, щоб заплатити їм гонорари,
– зазначила Жураківська.

Інтерв'ю Олесі Жураківської: дивіться відео

Жураківська розуміє, що з такими особами слід розривати відносини, не оглядаючись назад. Тому акторка більше не має жодних зв'язків і спілкування з Горбачовою.

Позиція Ірини Горбачової: що відомо

  • Актриса Ірина Горбачова народилася і провела до 9 років свого життя в Маріуполі, після чого її сім'я переїхала до Підмосков'я.
  • У дорослому віці вона повернулася в Україну і протягом тривалого часу проживала в столиці. Тут Ірина вийшла заміж за українського співака та соліста гурту Quest Pistols Антона Савлєпова.
  • Після початку повномасштабної війни Ірина намагалася залишатися нейтральною, але з часом продемонструвала свою проросійську позицію. У квітні 2023 року актриса взяла участь у Московському кінофестивалі.
  • Пізніше стало відомо, що вона розлучилася з чоловіком. За словами Горбачової, співак не прийняв її громадянської позиції та рішення проживати в Росії.
  • В одному з останніх інтерв'ю Ірина заявила, що надає допомогу біженцям з "ДНР" та "ЛНР", а також не має наміру засуджувати свою країну.