Про це повідомляє таблоїд Deadline, наголошуючи, що церемонія вручення Оскар запланована на 25 квітня 2021 року. Продюсером премії стане режисер фільму "Зараза" Стівен Содерберг. Допомагатимуть йому з організацією колеги Стейсі Шер і Джессі Коллінз.

Варто знати Україна на Оскарі: які фільми держава висувала на премію та за що отримала дискваліфікацію

Наразі новоспечені продюсери Оскара не приховують здивування та захвату, що саме вони займуться підготовкою до урочистостей.

Ми одночасно натхнені і налякані. Через незвичайну ситуацію, в якій ми всі перебуваємо, у нас є можливість сконцентруватися на фільмах і людях, які роблять їх інакше. Ми сподіваємося створити шоу, яке буде відчуватися так само, як і фільми, які ми всі любимо,
– йдеться в офіційній заяві.

Що відомо про церемонію Оскар-2021

  • Через пандемію коронавірусу церемонія Оскар відбудеться не в перші місяці 2021 року, а в квітні. За традицією, захід пройде у Каліфорнії в приміщенні Dolby Theater.
  • Представники премії наголосили, що зміна дати вручення нагород пов'язана з епідеміологічною ситуацією у світі. Наразі у США залишаються зачиненими десятки кінотеатрів, тому Кіноакадемія хоче дати змогу авторам стрічок презентувати свої новинки на великих екранах. Та навіть ті фільми, які з'явились на стрімінгових платформах, можуть вибороти золоту статуетку.
  • Водночас на престижну нагороду не претендуватимуть фільми, які є номінантами Еммі. Чому Американська кіноакадемія ввела це правило, поки невідомо.
  • Які протоколи безпеки введуть у час пандемії, представники Оскар-2021 ще не повідомляють. Також невідомо, чи церемонія пройде із зірковими глядачами, чи перейде у віртуальний формат.