Про це представник Академії розповів у виданні Variety. За його словами, на відміну від інших премій, що відбулись у час пандемії коронавірусу, Оскар-2021 25 квітня пройде в офлайн-режимі та без жодних відеотрансляцій.

До теми Правила і дату вручення Оскару змінили: чого чекати від церемонії у 2021 році

"Академія недавно провела нараду із керівництвом Dolby Theater, щоб врахувати всі можливі варіанти проведення події", – йдеться у виданні.

Наразі незрозуміло, які протоколи безпеки будуть введені на церемонії та скільки людей будуть присутніми на події через карантинні обмеження. Також не всі зірки можуть погодитись на фізичну присутність у залі Dolby Theater, розрахованому на 3400 людей. Представник театру в Лос-Анджелесі від коментарів відмовився.

Варто додати, що Американська кіноакадемія сподівалась, що перенесення премії із лютого на квітень 2021 року дозволить фільмам транслюватись у кінотеатрах довший час, але частина кінозалів у США залишаються досі закритими. Але навіть якщо все залишиться закритим, представники Оскара обіцяють, що зосередять увагу на те, щоб захід тривав, як завжди. Прийом заявок на участь у відборі премії продовжили до 28 лютого 2021 року. Фільми, які були презентовані на потокових сервісах, також тепер мають можливість позмагатись за статуетку.

Нагадаємо, номінанти Оскару не зможуть претендувати на ще одну престижну відзнаку – Еммі. Причин такого рішення представники Американської кіноакадемії вирішили не розголошувати.