За даними журналу Variety, серіал буде не художнім, а документальним. І поява в кадрі Папи Римського Франциска була досить прогнозованою, адже проєкт буде відзнятий за мотивами його авторської книги "Ділячись мудрістю років". Очікується, що стрічка складатиметься з 4 серій та вийде на стрімінговій платформі Netflix до кінця 2021 року.

Цікаво 30 серіалів та шоу, які найчастіше переглядали на Netflix у 2020 році

Інформацію про заплановані зйомки підтвердив падре Антоніо Спадаро, який редагував видання. За його словами, серіал стане своєрідною платформою для передачі мудрості старшого покоління. Представники Netflix запросять на знімальний майданчик жінок та чоловіком, віком від 70 років. Герої проєкту будуть з різних куточків Землі та ділитимуться своїм досвідом, розкриваючи особливі історії життя.

Головний акцент автори серіалу зроблять на ексклюзивному інтерв'ю Папи Римського, фрагменти якого з'являться у всіх 4 епізодах стрічки. Понтифік Франциск розкриє глядачам свій погляд на популярні соціальні проблеми та обговорить з режисеркою питання любові, боротьби, роботи чи мрій.

У людей похилого віку є мудрість. На них покладається велика відповідальність: передавати свій життєвий досвід, свою сімейну історію, історію громади, народу, – пояснив ідею книги Папа Римський Франциск.

Відомо, що серіал створить продюсерка Сімона Ерколані, яка на 33 роки молодша за понтифіка. Жінку надихнула книга Папи Римського, яка вийшла на прилавки у 2018 році, тому вона й ініціювала зйомки документального серіалу.