Що показали у трейлері 5 сезону

З трейлеру стає зрозуміло, що влада країни нарешті вирішила залучити до затримання злочинців військових. Головним героям доведеться провести вирішальну битву, поставивши на кін власне життя.

До теми Netflix повідомив дату виходу фінального сезону "Паперового будинку"

Втім, ролик не дає нам достатньо інформації щодо сюжету, але глядачі можуть звернути увагу на персонажа Берліна, який пожертвував собою в фінальному епізоді четвертого сезону. Чому він з’явився в цьому відео? Користувачі соцмереж натякають, що його "повернення" може бути лише спогадом іншого персонажа. Але чи справді це так – дізнаємося вже незабаром – у вересні 2021 року.

"Паперовий будинок" 5 сезон 2021: дивіться трейлер

Що відбуватиметься у п’ятому сезоні "Паперового будинку"

З діалогів персонажів в трейлері можна уявити не найбільше зухвале пограбування в історії Іспанії, а справжні бойові дії. Мета близько, однак банда улюблених глядачами грабіжників замкнені в банку уже понад 100 годин і немає плану відступу. І тут на арену виходить новий, раніше небачений противник – армія.

Акторський склад п’ятого сезону "Паперового будинку"

  • Педро Алонсо в ролі Берліна;
  • Аларо Морте, який грає Професора;
  • Мігель Анхель Сілвестрі зіграє одну з ключових ролей – лиходія і супротивника банди та інші.

Педро Алонсо у своєму інстаграмі поділився постером п’ятого сезону, де шанувальники одразу ж помітили, що на ньому немає професора. "Він у пастці" – відповідають інші підписники.

А ви бачили Фінальний сезон: у мережі з’явились кадри зі зйомок серіалу "Паперовий будинок"

Це справді так, адже нещодавно ми побачили тизер до фінального сезону, в якому щось дуже напружене відбувається із професором – він надто схвильований і прикутий ланцюгом – він у небезпеці.

За даними IMDb, у 2020 році шоу зайняло друге місце в рейтингу найбільш популярних серіалів серед користувачів сайту. На Rotten Tomatoes стрічка має рейтинг 94% серед критиків і 81% серед глядачів. Оцінка IMDb – 8,3.