Ідея серіалу "Перші ластівки: Zалежні"

Після шаленого успіху 1 сезону "Перших ластівок" автори серіалу вирішили створити його продовження, повідомляє 24 канал. Однак від звичного формату режисер Валентин Шпаков одразу ж відмовився. За прикладом "Американської історії жахів", він показав іншу історію про підлітків, яку зіграли вже улюблені для українців зірки "Перших ластівок".

Знайомтесь "Перші ластівки: Zалежні": що відомо про акторів 2 сезону серіалу

Відтак перед глядачами постануть кардинально різні персонажі, які мають як світлу, так і темну сторону.

Назва серіалу – "Перші ластівки: Zалежні". Тож ми хотіли підкреслити, що кожен з героїв від чогось залежний. Спочатку показуємо героя у звичному образі. А потім, крізь призму телефону, – того, ким він є насправді, – розповів креативний директор StarLightMedia Олександр Антонов.

Прем'єра 1 і 2 епізодів серіалу відбудеться 14 грудня 2020 року об 21 годині. Чим здивують дебютні відео стрічки – дізнавайтесь у матеріалі.

"Перші ластівки: Zалежні" 1 серія: сюжет

У 1 серії глядачі зможуть познайомитись з історіями головних героїв серіалу. Так, Альбіна – блогерка, яка з легкістю може красуватись у спідній білизні перед камерою та розповідати про зваблення чоловіків. А от Олексію не до розваг: він намагається зробити все, щоб отримати освіту в університеті. Через скрутне становище сім'ї хлопець обманює, що його перевели на державну форму навчання, а сам таємно працює кур'єром вночі, щоб оплатити рахунки від університету.

Виділяється серед однолітків красуня Єва. У дівчини є 12 братів і сестер, тому вона знає, що таке відповідальність. Єва не хоче палити, як всі інші, чи вживати алкоголь. Однак від кохання вона все ж не застрахована: дівчина закохується у Влада, який бере участь у боях без правил та виглядає дуже брутально.

Які персонажі постають у серіалі "Перші ластівки: Zалежні": дивіться відео з акторами

Привертає увагу і нова викладачка студентів – Кіра Зотова, яка прославилась журналістськими розслідуваннями. Перед першим робочим днем вона провела ніч з одним зі студентів, не знаючи, що їй доведеться ще раз зустрітись з незнайомцем. Тому про її любов до шкіри та латексу можуть дізнатись всі, адже коханця вона впізнала під час обговорення гри "Перші ластівки", через яку підлітки вчиняють самогубства.

Цікаво Ця історія може надихати, – Ірина Цілик про зйомки та успіх "Земля блакитна, ніби апельсин"

Яка трагедія розбурхає спокійне студентське життя та чи продовжить Кіра працювати в університеті – глядачі дізнаються у серіалі "Перші ластівки: Zалежні".

"Перші ластівки: Zалежні" 2 серія: сюжет

Вже у 2 серії у вбиральні знаходять тіло студента Івана Кожуха. Поліція вважає, що хлопець вчинив самогубство, а тому швидко закриває справу. А от викладачка Кіра Зотова переконана, що це вбивство. Вона хоче розпочати власне розслідування, відтак до співпраці запрошує студентів, оголошуючи незвичний конкурс. Четверо майбутніх журналістів зможуть попрацювати з нею, якщо вразять викладачку есе про те, що ж сталось з Іваном Кожухом та чому в ніч його смерті у гуртожитку вимкнули світло.

Актори серіалу "Перші ластівки: Zалежні":

 • Максим Девізоров – Назар Левицький
 • Максим Самчик – студент і боєць без правил Влад Якименко
 • Олег Гоцуляк – вбитий хлопець Іван Кожух
 • Таїсія Щурук – блогерка Альбіна Харткіпер
 • Олександр Бегма – Єгор Калита
 • Вікторія Литвиненко – викладачка Кіра Зотова
 • Анастасія Пустовіт – Каріна Вознюк
 • Анастасія Рула – скромниця Єва Чечель
 • Роман Ясиновський – Семен
 • Олена Стефанська
 • Віталій Салій
 • Ада Роговцева

Графік виходу серій

Презентація нових епізодів серіалу "Перші ластівки: Zалежні" відбувається з понеділка по четвер о 21 годині на "Новому каналі". Графік виходу епізодів:

 • 14 грудня – 1, 2 серії