Зірку знайшли непритомним у північній частині Лондона, поруч із залізничною станцією "Кінгс-Крос". Медики констатували відсутність мозкової діяльності.

Дивіться також Сем Нілл зізнався, що має рак крові рідкісного типу: "Я не боюся померти, але мене це дратує"

Помер актор Пол Грант з фільмів "Зоряні війни" і "Гаррі Поттер"

16 березня його госпіталізували, та прийняли рішення під'єднати до системи життєзабезпечення. Однак, 19 березня його відключили від системи, як повідомляє The Guardian.

У Пола Гранта залишилася кохана Марія Дваєр, дві дочки Софі та Ніколь та син Роббі.

Я спустошена. Мій батько був легендою у всьому. Він завжди викликав усмішку і сміх на обличчі у всіх. Він був готовий на все заради будь-кого і був великим фанатом "Арсеналу". Він був актором, батьком та дідусем,
– донька Софі збентежена через втрату батька.

Марія Дваєр поділилася: "Пол був любов’ю всього мого життя. Найсмішніша людина, яку я знала. Він зробив моє життя повним. Без нього життя ніколи не буде колишнім".


Пол Грант / O Globo

Що відомо про Пола Гранта

Пол Грант народився у 1966 році та був британським актором та дублером. Він зіграв Евока в шостій частині "Зоряних воєн" та одного з гоблінів у фільмі "Гаррі Поттер і філософський камінь". Актор хворів на спондилоепіфізарну дисплазію. Це генетичне захворювання, яке впливає на розвиток хребта та інших кісток у людини. Це спадкова хвороба, яка передається від батьків до дітей через дефект генів, які контролюють розвиток кісткової тканини.