Лише 2 січня жінці виповнилося 85 років. Водночас вже через місяць, 3 лютого, вона померла.

Вас також може зацікавити Що подивитися після роботи: 5 нових фільмів для гарного настрою

Померла мама Римми Зюбіної

Вона відійшла у вічність на 85-му році життя, перебуваючи на лікуванні в одній з клінік Ужгорода.

В "останній день" до мамулі в лікарню прийшли мої ужгородські подружки й зробили для мене селфі. Написали, що погодували маму, що їй краще, щічки рожеві. Я запитала, чи треба мені їхати до Ужгорода, бо готова була. Але таке світле фото говорило, що все буде добре. За дві години після цього останнього фото, мама заснула і дива вже не сталося,
– зазначила акторка.

Зюбіна пояснила, що саме війна мала негативні наслідки для здоров'я її мами. Акторка зізналася, що в травні 2022 жінка була у вкрай важкому стані. Римма навіть приїжджала в Ужгород прощатися з мамою, але згодом вона одужала. Ситуація погіршилася в грудні 2023 року, коли у квартирі Віри Зюбіної сталася пожежа. Стрес, що виник після цього випадку, призвів до погіршення здоров'я жінки.

Творчий шлях Римми Зюбіної

  • Майбутня акторка народилася в Ужгороді. Водночас її мама з Чернігівщини, а батько – з Сум.
  • У 19 років Зюбіна розпочала акторську кар'єру, приєднавшись до Закарпатського обласного музично-драматичного театру.
  • У 1992 році акторка дебютувала в кіно у фільмі Дмитра Томашпольського "Про шалене кохання, снайпера і космонавта".
  • Протягом своєї кар'єри, що охоплює понад двадцять років, Римма знялася приблизно в 90 телевізійних фільмах і семи повнометражних стрічках.
  • Головна роль у фільмі "Гніздо горлиці" (2016) принесла перемогу Зюбіній в номінації "Найкраща акторка" на кінопремії "Золота дзиґа".
  • Одна з останніх робіт акторки – роль бабусі у воєнній драмі "Юрик" про 11-річного хлопчика, який, рятуючись з охопленого війною Маріуполя, протягом 15 днів добирається до кордону України.