Сюжет "Інгульця" схожий на російський серіал "Жуки" і розповідатиме про двох айтішників – Максима та Данила, які ухиляються від армії та працюють на фермі. За 33 мільйони мають зняти 24 серії. Прем'єра серіалу запланована на грудень 2023 року.

Дивіться також "Це невеликі кошти": Горбунов пояснив зйомки серіалу "Інгулець" за 33 мільйони

Поворознюк відреагував на зйомки серіалу "Інгулець"

"Хочу прокоментувати інформацію, яка заполонила всі простори інтернету. Люди платять мільйони за рекламу, за піар, а тут мене хтось хоче розпіарити на рівному місці. (...) Знову я отримую безкоштовну рекламу, знову інтернет тріщить про Поворознюка, а я не можу зрозуміти, що відбувається", – сказав Поворознюк.

Якби мені заплатили 33 мільйони, щоб я знімав якийсь фільм, то я ці гроші на другий день роздав би всім військовим, і впевнений, що війна закінчилася б раніше,
– наголосив він.

Поворознюк сказав, що зробив би це у будь-якому разі. "Навіть якби мене за це посадили до в'язниці. Але я про це не тільки не знаю, а навіть не знаю, звідки вітер дме", – підсумував Поворознюк.

Що відомо про серіал "Інгулець"

  • Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України" кілька місяців тому оголосила про мистецький конкурс, на який було подано 123 заявки, переможцями стали 53 з них. Серед них і компанія "Прототип Продакшн", керівником якої є Юрій Горбунов. Студія планує зняти 24-серійний серіал "СМТ Інгулець" за 33 мільйони гривень.
  • Свою відповідь на критику серіалу вже записав Юрій Горбунов. Він наголосив, що "гумор зараз потрібен", до того ж новий український контент має сприяти боротьбі з Росією на інформаційному фронті.
  • На виробництво серіалу також відреагував Ігор Кондратюк. За його словами, країні не вистачає дронів і засобів боротьби з дронами Росії. "Я звертаюсь публічно, бо я розумію, що ти не шантажем взяв ці гроші", – звернувся він до Горбунова.