Дізнайтесь в матеріалі, про що сюжет стрічки, та як відгукуються гості допрем'єрного показу на нетолерантну комедію, яку має побачити кожен.

Рекомендуємо Культові фільми про бокс, які подивитесь на одному диханні

Прем'єра фільму "Уроки толерантності": про що сюжет стрічки

За сюжетом, кожен член сім'ї має свої страхи, навʼязані суспільством – Найдюки пливуть за течією й нерідко керуються суспільною думкою у формуванні власного світосприйняття: сексистські жарти, висміювання інакшості, купа нецензурної лексики у спілкуванні та надмірна агресія до всього, з чим вони не згодні миритися.

Саме тому їх обрано до участі в державній програмі, мета якої, зрештою, – допомогти пересічним українцям позбутися фобій, перемогти темноту, що засіла в голові, та проявити любов і повагу через прийняття та розуміння.

Нарешті український кінематограф почав стабільно виробляти якісні та гарно прописані фільми. Мені було дуже ніяково моментами, багато чого тригерило, бо все якось дуже по-справжньому для нашого менталітету,
– прокоментувала фільм співачка Юлія Юріна.

У стрічці ролі виконали: Олена Узлюк, Олександр Піскунов, Олександр Ярема, Кароліна Мруга, Акмал Гурєзов, Борис Георгієвський, Ніна Набока

"Уроки толерантності": дивіться онлайн трейлер фільму

Сьогодні прем'єра фільму "Мадам Павутина"

Окрім нетолерантної комедії "Уроки толерантності" в український прокат сьогодні вийшла ще одна довгоочікувана стрічка – "Мадам Павутина".

Фільм розкриває історію походження однієї із найзагадковіших персонажів від Marvel – Кассандри Вебб, фельдшерки з Мангеттена, яка, можливо, обдарована здібностями ясновидіння.

Змушена стикатися з розкриттям темних подій свого минулого, вона вступає в стосунки з трьома молодими жінками, що мають потужне майбутнє... за умови, що всі вони зможуть пережити небезпечне сьогодення.

"Мадам Павутина": дивіться онлайн трейлер фільму