Прем'єру фільму "007: Не час помирати" перенесуть

Таку інформацію інсайдери надали виданню Deadline. Чутки підтвердили одразу кілька джерел, які переконують: "007: Не час помирати" вийде на великі екрани не раніше осені 2021 року.

Дивіться також Найочікуваніші прем'єри 2021 року: Netflix показав, чим дивуватиме кіноманів

Інсайдери додають, що причиною такого рішення авторів проєкту є пандемія коронавірусу. Поки кінотеатри залишаються закритими через локдаун, а їхня заповненість навіть у час роботи не перевищує 50%, студії не будуть квапитись з презентацією довгоочікуваного бойовика про агента Джеймса Бонда.

Наразі автори "007: Не час помирати" не коментують чуток про зміну дати прем'єри.

"007: Не час помирати": що відомо про фільм

Фільм стане 25-ою стрічкою у франшизі про Джеймса Бонда та останньою, де головну роль зіграв Деніел Крейг. Тому "007: Не час помирати" і прикував увагу кіноманів, які в очікуванні на реліз цієї новинки кіно.

До теми Серіали про шпигунів, від яких неможливо відірватись

За сюжетом, Джеймс Бонд намагатиметься відійти від справ. Він оселиться на Ямайці, де насолоджуватиметься прекрасними краєвидами на океан. Однак тихі будні спецагента перерве візит його колишньої колеги Фелікс Лейтер. Жінка розповість про таємниче зникнення науковця, який може виготовити потужну зброю, що знищить цілі міста. У пошуках фізика Джеймс Бонд зіткнеться з лиходієм нового покоління, який використає надсучасну техніку проти агента.

Очікується, що протистояння героїв фільму буде запеклим та видовищним. Підтверджують це і зірки стрічки "007: Не час помирати" Деніел Крейг та Рамі Малек.

"007: Не час помирати": дивіться трейлер

Коли ж очікувати на прем'єру фільму, достеменно не відомо. "007: Не час помирати" мав вийти на екрани у квітні 2020 року. Згодом прем'єру перенесли на 12 листопада та 2 квітня 2021 року.