Зйомки 2 сезону "Ранкового шоу"

Через пандемію коронавірусу зйомки 2 сезону "Ранкового шоу" переносились. Однак днями проєкт все ж відновили, а в інстаграмі стрімко поширили перші фото зі знімального майданчика.

Цікаво 30 серіалів та шоу, які найчастіше переглядали на Netflix у 2020 році

На кадрах можна побачити виконавицю однієї з головних ролей – Дженніфер Еністон. Актриса постала перед камерою в образі журналістки Алекс Леві, яка красувалась у білій екошубі та шкіряних рукавицях. Окрім цього, Дженніфер Еністон зробила легкий макіяж з акцентом на очі та хвилясте волосся, що доповнило зимовий образ кінозірки.

Відомо, що на зйомках "Ранкового шоу" строго дотримуються карантинних правил. На одному з кадрів Дженніфер Еністон постала у захисному екрані.

Варто знати 5 популярних серіалів 2020 року, які повпливали на світові тренди

Інформацію про зйомки 2 сезону "Ранкового шоу" підтвердила і Різ Візерспун. Актриса опублікувала у мережі кількасекундний ролик зі студії, де відзнімуть частину кадрів для серіалу.

"Ранкове шоу" 2 сезон: що відомо про стрічку

Після шаленого успіху 1 сезону "Ранкового шоу" не залишалось й сумнівів, що на глядачів очікуватиме продовження серіалу.

У дебютних серіях проєкту телеведучі Алекс Ліві і Бредлі Джексон відкрили правду про свого ексколегу Мітча Кесслера. Чоловік, користуючись своєю популярністю на телеканалі, зваблював молодих стажерок та змушував їх мовчати про проведену ніч разом. Після резонансного викриття Мітч повинен буде відбудовувати своє життя, а Алекс і Бредлі переосмислять все, що вони робили до цього.

Водночас на глядачів чекає і згадка про бурхливі події 2020 року. Зокрема, у 2 сезоні "Ранкового шоу" знайдуть відгук пандемія коронавірусу і протести Black Lives Matter.

"Моя героїня бере паузу і не працює на телебаченні. Вона повертається в реальність, і є думка, що, занурившись у справжню реальність, вона запитає себе: "Якого хріна тут діється?!" Словом, другий сезон ми розпочнемо з гігантського сейсмічного поштовху, який вже стався, і ми йдемо у невідомість з питанням: "І що тепер?" – розповіла Deadline Дженніфер Еністон.

Наразі невідомо, коли саме презентують нові епізоди "Ранкового шоу". У ЗМІ припускають, що це станеться до кінця 2021 року.