До рейтингу увійшли нові іноземні фільми, серед яких і скандальна стрічка "Красуньки". Які ж закордонні проєкти найчастіше дивились американці на Netflix – дізнавайтесь у добірці 24 каналу.

До теми 30 серіалів та шоу, які найчастіше переглядали на Netflix у 2020 році

  1. "Платформа"

Рік виходу – 2019
Жанр – трилер, жахи, фентезі
Країна – Іспанія
Рейтинг IMDb – 7,0

Фільм розповідає про особливу в'язницю, до якої потрапляє головний герой Горенг. Виявляється, туди він прийшов добровільно, щоб отримати за це винагороду. Та заклад далекий від типових в'язниць: на кожному поверсі тут перебувають по 2 в'язні, а їжу спускають у велику круглу діру, тому до нижніх поверхів можуть не доходити навіть недоїдки. Щомісяця відбувається перевід людей між камерами, відтак ніхто не знає, на якому поверсі доведеться жити.

Цікаво, що з собою в'язні можуть взяти тільки один предмет. Що оберуть головні герої фільму "Платформа" і як це використають для виживання – глядачі побачать у напруженому трилері.

"Платформа": дивіться трейлер до фільму

  1. "Втрачена куля"

Рік виходу – 2020
Жанр – бойовик, трилер, кримінал
Країна – Франція
Рейтинг IMDb – 6,2

Геніальний механік Ліно з братом скоює невдале пограбування ювелірного магазину. Родич зумів втекти, а от головному герою довелось відбувати ув'язнення у тюрмі. Комісар, який дізнається про талант Ліно, пропонує йому угоду: якщо механік модернізує поліцейські машини, вийде на волю. І обіцянку правоохоронець виконує, але в перший же день звільнення грабіжника комісар помирає від нападу своїх корумпованих колег. Тепер Ліно стає підозрюваним у вбивстві, а єдине, що його може врятувати – це куля, яка застрягла у машині комісара.

"Втрачена куля": дивіться трейлер до фільму

Дивіться також "Сам удома" чи новинки 2020 року: IMDb назвав найкращі різдвяні фільми

  1. "Місто шахраїв"

Рік виходу – 2020
Жанр – бойовик, трилер, кримінал
Країна – Франція
Рейтинг IMDb – 6,2

У цій стрічці на прикладі французького поліцейського відділення показана вся гнилість системи. За сюжетом, правоохоронець Вронський не хоче перетинати межу закону та чесно виконує свою роботу. А справ у нього чимало, адже дві ворогуючі банди затіяли війну на вулицях Марселя. Однак не тільки вони заважають правосуддю, але й підкупні поліцейські, які те і роблять, що стають на заваді Вронському.

"Місто шахраїв": дивіться трейлер до фільму

  1. "#вижити"

Рік виходу – 2020
Жанр – бойовик, хорор
Країна – Південна Корея
Рейтинг IMDb – 6,2

Фільм розповідає про звичайного хлопця, який живе у Сеулі та полюбляє проводити час з відеоіграми. Одного дня невідомий вірус вражає місто, а частина населення перетворюється на зомбі. І поки не інфіковані люди шукали прихистку та намагались врятуватись від нападів, головний герой планує перечекати зомбі-апокаліпсис у своєму помешканні. Та все змінюється, коли у будинку навпроти він бачить дівчину, яка також переховується від зомбі.

"#вижити": дивіться трейлер до фільму 18+

  1. "Іп Ман 4"

Рік виходу – 2019
Жанр – екшн, біографічна драма
Країна – Китай
Рейтинг IMDb – 7,0

Драма розповідає історію чоловіка, який переїжджає з Гонконгу до Сієтлу. Там він відкриває власну школу кунг-фу і мотивує підлітків до самонавчання. Багаторічні проблеми починаються тоді, коли син власника магазину зброї, вважаючи себе майстром бойових мистецтв, гине під час бійки. Батько школяра знає, хто винен у смерті сина, та починає жорстоке полювання.

"Іп Ман 4": дивіться трейлер до фільму

До 10 найпопулярніших іноземних фільмів також увійшли:

  • "Викрадаючи Стеллу" (Німеччина)
  • "Красуньки" (Франція)
  • "Екіпаж" (Франція)
  • "Парамедик" (Іспанія)
  • "Фрики: Ти один із нас" (Німеччина)