Нещодавно Хван Дон Хьок підтвердив, що збирається знімати другий сезон серіалу, що на понад 40 днів зайняв найвищу позицію на Netflix.

Читайте також "Гра в кальмара" 2 сезон: чого очікувати та цікаві теорії щодо сюжету

Яким був фінал першого сезону

За декілька метрів до посадки на літак, Кі-Хун розвернувся і пішов з новим натхненням і грандіозними планами. Перед тим, в аеропорту він побачив процес відбору учасників до нової гри. Він не встиг поговорити з "рекрутером", однак, встиг забрати картку у нового "кандидата". Зателефонувавши за номером картки, Кі Хун ще раз поговорив з фронтменом, зрозумівши, що організація все ще спостерігає за ним. Відмовившись сісти у свій літак, на якому він повинен був побачити свою дочку, Кі Хун хоче помститися винним.

Насправді ми довго вибирали між двома різними сценаріями фіналу. Був інший, альтернативний фінал, де Кі-Хун сів у літак і полетів,
– розповів режисер.

Чи справді Кі-Хун приймає рішення піти й повернутися до своєї сім'ї, щоб досягти свого власного щастя? Хван Дон Хьок вирішив, що на питання "Чому світ став таким, яким він є зараз?" можна відповісти лише у тому випадку, якщо Кі-Хун повернеться.

За словами Хван Дон Хьока, альтернативний фінал змінив би сюжетну лінію другого сезону. "Якби Кі-Хун сів у цей літак, можливо, другий сезон був би про те, як він переживає травму від того, що бачив, як помирають 455 людей, хоч і перебував у сонячному Лос-Анджелесі, в компанії своєї дочки. Але фінал першого сезону був побудований так, щоб потрапити у витоки антиутопічних ігор, в яких опинився Кі-Хун".

"Гра в кальмара" 1 сезон: дивіться трейлер серіалу