Нові епізоди "Секс і місто": тизер

Актори серіалу "Секс і місто" поки не розсекречують деталей сюжету нових епізодів. Водночас в інстаграмі головних актрис серіалу з'явився перший тизер. Таким чином Сара Джессіка Паркер, Синтія Ніксон і Крістін Девіс офіційно підтвердили, що долучились до очікуваного проєкту HBO.

Пройдіть тест Як добре ви пам'ятаєте серіал "Секс і місто"

У ролику можна побачити ефектні кадри, зняті у Нью-Йорку. Окрім цього, у кількасекундному відео розсекретили і назву нового серіалу – And Just Like That…

Початок зйомок запланований на весну 2021 року. Новий сезон "Секс і місто" складатиметься з 10 серій.

"Секс і місто": сюжет серіалу

Серіал "Секс і місто" отримав шалену популярність у 2000-их роках. Стрічка розповідала про життя 4 американок, які під час дружніх зустрічей ділились одна з одною деталями свого особистого життя.

Особливу увагу у серіалі привертала Керрі Бредшоу, яку зіграла Сара Джессіка Паркер. Вона – успішна журналістка, яка вела свою колонку у журналі та в перерві між богемними вечірками і походами в ресторанах шукала чоловіка своєї мрії. Цей персонаж став ключовим у серіалі та повернеться у нових епізодах, що вже підтвердила актриса.

Водночас появу знаменитої Саманти у виконанні Кім Кетролл глядачам не варто очікувати. Через публічний конфлікт із Сарою Джессікою Паркер актрису не запросили до зйомок.

Більше про конфлікт"Секс і місто" повертається на екрани: чи з'являться у нових серіях актриси серіалу