Коментар Сари Джессіки Паркер

У понеділок, 11 січня, автори продовження "Секс і місто" офіційно підтвердили, що проєкт взяли в роботу. Підтвердила інформацію про майбутні зйомки і виконавиця головної ролі – Сара Джессіка Паркер. Актриса розмістила тизер серіалу, який вийде на екрани з назвою And Just Like That…

Перевірте інтуїцію Як добре ви пам'ятаєте серіал "Секс і місто"

У дописі Сара Джессіка Паркер відзначила своїх колег по зйомках – Синтію Ніксон і Крістін Девіс, які повернуться до своїх ролей Міранди і Шарлотти. А от Кім Кетролл залишилась поза увагою, адже ця скандальна актриса не зіграє Саманту у продовженні серіалу "Секс і місто". Це і розпалило дискусію на сторінці Сари Джессіки Паркер, в яку втрутилась актриса.

Я не відчуваю до неї неприязні. Я ніколи не говорила нічого подібного. І ніколи не скажу. Саманта не є частиною цієї історії. Але вона завжди буде частиною нас. Неважливо, де ми і чим займаємося,
– написала Сара Джессіка Паркер.

Конфлікт між актрисами "Секс і місто": коротко

Вже кілька років Голлівуд обговорює скандал довкола зірок "Секс і місто". Ворожнечу Кім Кетролл і Сара Джессіка Паркер не приховують, а тому щоразу у західних ЗМІ з'являються нові заяви актрис.

За неофіційними даними, причиною для скандалу стали гонорари голлівудських красунь. Сара Джессіка Паркер начебто отримала більше грошей за зйомки, що розлютило Кім Кетролл. Тому коли актриса написала слова співчуття колезі після смерті її брата, виконавиця ролі Саманти спалахнула гнівом.

"Я не потребую твоєї любові або підтримки в цей трагічний час… Дозволь мені пояснити, якщо досі не зрозуміло. Ти не моя сім'я. Ти не мій друг. Я пишу це, щоб сказати це востаннє. Припини використовувати нашу трагедію для відновлення власного іміджу милої дівчини", – заявляла Кім Кетролл.

У наступних інтерв'ю вона продовжувала називати Сару Джессіку Паркер лицеміркою. Натомість колишня колега Кім Кетролл заявляла, що не розуміє, чому виник цей конфлікт.