Що відомо про серіал про Анну Болейн

Анна Болейн – одна з англійських королев, яка мала трагічну долю. Її Величність виховувала з Генріхом VIII Тюдором спільну доньку Єлизавету І. Однак ідилія тривала не довго: всього за 3 роки шлюбу король звинуватив свою кохану у зраді та завдяки суду приговорив її до страти. Саме цей етап життя Анни Болейн хочуть показати у мінісеріалі, повідомляє 24 канал.

Цікаво Правління Єлизавети І покажуть в історичному серіалі: як виглядає виконавиця головної ролі

Наразі назва проєкту не відома. Водночас автори серіалу оголосили ім'я головної актриси. Роль королеви зіграє темношкіра актриса Джоді Тернер-Сміт.

Реакція мережі

У твіттері хейтери засипали критикою таке рішення авторів серіалу. За їхніми словами, неправильно показувати англійську королеву в такому образі. Люди вимагають від творців мінісеріалу змінити рішення та підібрати іншу актрису на цю роль.

Чому? Анна Болейн однозначно була білою. Як реагуватиме світ, якщо білий чоловік зіграє Мартіна Лютера Кінга? Це повний нонсенс, – заявив один з хейтерів.

"Анна Болейн була білошкірою. Смішно показувати її інакшою, так само, як це було б дивно побачити Вінні Манделу білошкірою", "Чи буде по-расистському вказувати на те, що Анна Болейн була білою?", "Це жалюгідно! А як же історія?" – написали люди у мережі.

Не можу дочекатися, коли Мел Гібсон зіграє Манделу, він ідеально підходить для цієї ролі, – поглузував хейтер.

"Абсурд. Світ збожеволів", – написав ще один хейтер.

Чому? Анна Болей була білою. Як світ відреагує, якщо білий чоловік зіграє Мартіна Лютера Кінга? Це нонсенс, – додав інший користувач мережі.

А також Не для слабких нервів: чому сцени з принцесою Діаною в "Короні" матимуть попередження

Водночас було й багато тих, хто став на захист авторів проєкту. Вони наголосили, що достеменно невідомо, якою була Анна Болейн, тому можна уявити, що вона мала темний колір шкіри.

Не можу дочекатися, коли побачу Джоді Тернер-Сміт в ролі Анни Болейн – вона буде приголомшливою. Тим часом я просто дивлюся, як всі расисти показують свої найгірші сторони, – наголосила користувачка мережі.

"Анна Болейн не обов'язково має бути білою – вона біла лише на портретах, але той факт, що вона біла – нічого про неї не говорить. А от Мартін Лютер Кінг має мати темну шкіру, оскільки він був неймовірною людиною, яка боролася за права темношкірих", – додала інша користувачка мережі.


Люди стали на захист темношкірої актриси Джоді Тернер-Сміт / Фото Twitter

Скандали з акторами, які спалахували через колір шкіри

Це не вперше результати кастингів гостро критикують користувачі мережі. Ледь не щороку спалахує новий скандал, який має расистські коментарі. Так, чималого резонансу набула новина, що Русалоньку зіграє темношкіра актриса Геллі Бейлі. Тоді на захист дівчини також стали її прихильники, які засудили хейтерів за гучні заяви.

Русалки не можуть бути темношкірими!? Але ж і краби не розмовляють – це художнє перебільшення. Помовчіть, – писали у мережі.

Дістається і знаменитим актрисам Голлівуду. Зокрема, нещодавно Галь Гадот отримала порцію хейту через майбутню роль Клеопатри. У мережі заявили, що це викривлення історії.

"Білошкірі люди постійно намагаються стерти історію. Вона була темношкірою, а не білошкірою!" – написав один з хейтерів.

"Який голлівудський дурник вважає, що було б непогано взяти ізраїльську актрису на роль Клеопатри замість приголомшливих арабських актрис?.. І сором тобі, Галь Гадот. Ваша країна краде арабські землі, а ви крадете їхні ролі в кіно", – гнівно відреагувала на новину журналістка Самеера Хан.