Головну роль у польському рімейку зіграв відомий театральний актор – Марцін Гицнар. Ігнацій Конєчний – його персонаж у серіалі.

Читайте також "Нависає загроза війни": показали фінальний тизер "Дому Дракона" – чого чекати від серіалу

Польський рімейк "Слуги народу" Sługa Narodu – сюжет і перші кадри

Український серіал "Слуга народу" розповідає історію вчителя історії Василя Голобородька, який випадково стає президентом країни та змушений боротися з армією корумпованих чиновників та олігархів. Головну роль виконав чинний зараз президент Володимир Зеленський. Серіал був настільки популярний, що мав три сезони та повнометражну версію, а Володимир Зеленський став справжньою зіркою.

За чотири роки після прем'єри фантастика стала реальністю. 2019 року Зеленський балотувався на виборах, які виграв і зрештою став президентом України. Сьогодні він на перших шпальтах іноземних ЗМІ як лідер, що захищає свою країну від ворога.

У польській версії головного героя звуть Ігнатій. Він 36-річний розлучений чоловік, який живе зі своїми батьками, сестрою та племінницею. Він інтелектуал, улюблений вчитель у школі і захоплюється колишнім Прем’єр-міністром Великої Британії Вінстоном Черчиллем. Коли стає президентом, то відмовляється від усіх привілеїв та зручностей, і продовжує їздити на роботу велосипедом.

Sługa Narodu – комедія, яка відзеркалює універсальну історію, яка може трапитися у будь-якій країні світу, бо механізми всюди одинакові,
– каже продюсер проєкту Окіл Хамідов.

Крім того, за його словами, комедія зображає мрію людей про те, щоб державою керувала звичайна, порядна людина.

Польський рімейк "Слуги народу" / Фото Świat Seriali