Актор Тарас Цимбалюк, який фактурно зіграв у серіалі головну роль Карпа Кайдаша, повідомив в інстаграмі, що серіал знову можна дивитися з понеділка по четвер о 20:15 годині на каналі СТБ. Він запросив українців до повторного перегляду, передає 24 канал.

Важливо 10 фільмів, які має переглянути кожен українець у 2022 році

"Спіймати Кайдаша" повернувся на екрани: про що стрічка

Серіал зняли за повістю Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім’я". Сценарій переробили на сучасний лад, щоб глядач на прикладі сімейних чвар з 20 століття побачив проблеми сьогодення. Екранізувати історію взялась талановита сценаристка Наталія Ворожбит, яка і сама постала перед глядачем у ролі мами Мелашки.

Всього за 12 епізодів актори Віктор Жданов, Ірина Мак, Тарас Цимбалюк, Григорій Бакланов та Антоніна Хижняк зуміли підкорити серця тисяч українців. Однак вони більше відомі глядачам, як Омелько, Марія, Карпо, Лаврін і Мотря.

Хто ще не бачив – рекомендуємо до перегляду, це допоможе також розслабитися і хоч на трохи відірватися від новин про війну.

"Спіймати Кайдаша": дивіться 1 серію

Як відреагували на серіал українські режисери

Ірина Цілик ("Земля блакитна, ніби апельсин"): "Воно якесь дуже смачне, це так несподівано приємне. Сучасне українське село таке справжнє і знайоме: все дихає, все пізнаю і, головне, відчуваю авторський погляд, у якому багато любові. Сценарій, діалоги – це любов, так. Герої – живі й об'ємні, вони говорять так, що їх хочеться слухати, протагоністів, цікаво спостерігати, вони саме такі – неправильні, кривенькі, веселі та злі, сентиментальні й жорсткі водночас".

Наріман Алієв ("Додому"): "Велика шана всім, хто долучився до створення. Отримав велике задоволення від перегляду. Особливо приємно, що дивиться вся країна, бо воно того варте".

Більше реакції на "Спіймати Кайдаша"

  • "Знімайте українською про українців";
  • "Класний серіал, насміялася від душі";
  • "Ой, ну Карпо – вогонь! Серіал класний. Колоритний… наш";
  • "Дивилась на одному диханні!";
  • "Серіал чудовий! Робота всього колективу – вище всяких похвал! Більше таких серіалів на наших екранах! Отримала стільки позитивних емоцій під час перегляду серіалу. Не могла дочекатися вечора, щоб побачити нові серії";
  • "Обожнюю цей серіал! Як з життя списаний. В усіх подробицях";