Далі розповімо одразу про 7 стрічок, які можна переглянути з рідними до Нового року. З ними трішки відволічетесь від буденної рутини та постійного стресу.

Не пропустіть Зимова доза адреналіну: 4 фільми про лижний спорт

"Диво на 34-й вулиці", 1947

Під час параду, влаштованого великим магазином напередодні Різдва, актор, який мав грати Санта Клауса, виявився п'яницею. Режисер параду Доріс Вокер вмовляє перехожого старого Кріса Крінґла зайняти місце Санти.

"Диво на 34-й вулиці": дивіться онлайн трейлер фільму

"Поки ти спав", 1995

Сором'язливість заважає Люсі познайомитися з чоловіком своєї мрії, якого вона бачить щодня. Зате допомагає випадок, і дівчина рятує незнайомцю життя. Тепер Пітер лежить в лікарні непритомний, а його сім'я помилково приймає її за його наречену. Люсі не розкриває правду, бо не хоче розчаровувати цих милих людей.

"Поки ти спав": дивіться онлайн трейлер фільму

"Реальне кохання", 2003

Долі та любовні історії декількох лондонців перемішуються напередодні Різдва – знову, знову і знову, що призводить до романтичних, веселих і, часом, сумних наслідків.

"Реальне кохання": дивіться онлайн трейлер фільму

"Пережити Різдво", 2004

Дрю вирушає на Різдво в будинок свого дитинства. І навіть той факт, що будинок заселений тепер іншими людьми, не може зіпсувати Дрю настрій. За винагороду він пропонує сімейці Валко на деякий час стати його ріднею, мріє відсвяткувати Різдво у їхньому колі.

"Пережити Різдво": дивіться онлайн трейлер фільму

"Ласкаво просимо, або сусідам вхід заборонено", 2006

Це сімейна комедія про ревнощі, злих сусідів, у домашньому художньому оформленні, оповита атмосферою відпочинку та різдвяних канікул.

"Ласкаво просимо, або сусідам вхід заборонено": дивіться онлайн трейлер фільму

"Різдвяна історія", 2009

Багаторівневий та емоційний пригодницький фільм Роберта Земекіса є екранізацією легендарної "Різдвяної історії" Чарльза Дікенса.

"Різдвяна історія": дивіться онлайн трейлер фільму

"Клаус", 2019

Сюжет заснований на історії походження міфу про Санта Клауса. Події розвиваються навколо листоноші, який живе в містечку на півночі та знайомиться з відлюдькуватим виробником іграшок.

"Клаус": дивіться онлайн трейлер фільму