На щастя, відшукати його можна у фільмах. 24 Канал спільно з партнером Favbet зібрав 4 круті стрічки, які начебто говорять: "Їм вдалося зробити неможливе, а значить зможете й ви!". Якщо це те, що вам зараз потрібно почути, ознайомтеся із нашою підбіркою та обирайте фільм на вечір.

Не пропустіть Життя – це гра: 5 фільмів про наслідки, до яких призводить азарт

4 круті стрічки, зняті на основі реальних подій

"Соціальна мережа" / The Social Network

Рік: 2010
Жанр: драма
Країна: США
Режисер: Девід Фінчер
У ролях: Джастін Тімберлейк, Дакота Джонсон, Джессі Айзенберг, Руні Мара, Ендрю Ґарфілд
Рейтинг IMDb: 7.8

Розпочнемо кіновечір з фільму, в якому показана історія створення однієї з наймасштабніших і найпопулярніших соціальних мереж – Facebook, а також успіх її засновників, зокрема Марка Цукерберга.

Все почалося у 2004 році, коли студенти гарвардського університету запустили сайт, що викликав ланцюгову реакцію в інтернеті. Тоді вони й не здогадувалися, що за кілька років стануть наймолодшими мультимільйонерами в США, а кількість користувачів Facebook сягатиме сотні мільйонів осіб.

Цей фільм яскраво демонструє, як завдяки розуму, таланту і наполегливості можна досягнути шаленого успіху та кардинально змінити своє життя.

"Соціальна мережа": дивіться онлайн трейлер фільму

"Зелена книга" / Green Book

Рік: 2018
Жанр: комедія, драма, біографічний
Країна: США
Режисер: Пітер Фарреллі
У ролях: Вігго Мортенсен, Магершала Алі, Лінда Карделліні, Пі Джей Бірн
Рейтинг IMDb: 8.2

Події, показані у фільмі, відбуваються у 1962 році. Американець італійського походження Тоні "Базіка" працює викидайлом в одному з престижних нічних клубів, що розташовані у Бронксі. Однак в один момент заклад закривають на ремонт.

Щоб не сидіти без роботи, Тоні намагається знайти тимчасовий підробіток. Він з легкістю погоджується попрацювати водієм відомого афроамериканського піаніста Дона Ширлі, який якраз відправляється на гастролі по південних штатах Америки.

Оскільки Дон розуміє, що чорношкірому музиканту не дуже раді в цьому регіоні, груба сила італійського вишибали стає додатковим аргументом, щоб найняти Тоні. Обговорюючи деталі поїздки, чоловіки навіть не підозрюють, як ця поїздка переверне їхні уявлення про світ та докорінно змінить їхні життя.

"Зелена книга": дивіться онлайн трейлер фільму

"Богемна рапсодія" / Bohemian Rhapsody

Рік: 2018
Жанр: драма, музичний
Країна: Велика Британія, США
Режисер: Брайан Сінгер
У ролях: Рамі Малек, Люсі Бойнтон, Ґвілим Лі
Рейтинг IMDb: 7.9

Наступним пропонуємо переглянути фільм про історію становлення легендарного гурту Queen та його харизматичного лідера – Фредді Мерк'юрі. Творці цієї драматичної стрічки показали, як студент-художник Фаррух Бульсара до безтями захоплюється музикою та грає в гурті Smile, який згодом перейменовує на Queen, а собі бере псевдонім, під яким згодом прославиться на увесь світ.

Музикант володіє шаленою харизмою, неймовірним голосом та енергетикою, завдяки чому стає одним з найвідоміших музикантів світу. Однак на шляху до омріяного успіху в його житті відбувається чимало потрясінь.

"Богемна рапсодія": дивіться онлайн трейлер фільму

"Оппенгеймер" / Oppenheimer

Рік: 2023
Жанр: історичний, біографічний, драма
Країна: Велика Британія, США
Режисер: Крістофер Нолан
У ролях: Кілліан Мерфі, Емілі Блант, Роберт Дауні-молодший, Флоренс П'ю, Метт Деймон
Рейтинг IMDb: 8.4

Звісно ж, не можемо оминути увагою один з найгучніших фільмів 2023 року, який забрав одразу кілька нагород "Золотого глобуса", а також побореться за статуетку Оскара.

Легендарний режисер Крістофер Нолан показав події, що відбувалися у вересні 1942 року. Тоді провідні фізики США розпочали роботу над програмою "Мангетенський проєкт". Команду науковців очолив Роберт Оппенгемер, якого зіграв неперевершений Кілліан Мерфі. Саме під його керівництвом вдалося створити першу у світі ядерну зброю.

"Оппенгеймер": дивіться онлайн трейлер фільму

Досягай успіху разом з Favbet

Звісно, фільми – не єдине джерело мотивації. Якщо у вашому житті бракує адреналіну та віри у власні сили, то інколи варто спробувати щось нове, наприклад – ставки на спорт.

Емоційна розрядка – важлива складова на шляху до перемог та підкорення нових вершин. Заряджайтеся, надихайтесь та перемагайте разом із букмекерською компанією Favbet.