Цей список саме для тих, кому важко на душі. Наступні фільми допоможуть вам знайти відповіді на ваші внутрішні питання та замінять похід до психолога. Тож готуйтесь до перегляду та до змін на краще у своєму житті.

Радимо Що дивитися, якщо немає мотивації: 5 фільмів про змагання з високим рейтингом

5 фільмів, які замінять вам похід до психолога

"Їсти, молитися, кохати", 2010 рік

Головна героїня фільму Ліз Гілберт – сучасна жінка, яка вирушає у світову подорож у спробі зрозуміти саму себе. Після розлучення, Ліз стає перед важливим вибором. Вона бере річну відпустку та відчужується від свого звичного життя і зручностей, ризикуючи всім, щоб змінити свою долю. Під час своєї екзотичної подорожі вона переживає безліч нових емоцій: від простої насолоди італійською кулінарією до відкриття магічної сили індійських молитов. На кінець подорожі вона знаходить внутрішню гармонію та кохання на острові Балі.

"Їсти, молитися, кохати": дивіться онлайн трейлер фільму

"Джулі та Джулія: Готуємо щастя за рецептом", 2009 рік

У віці 30 років Джулія втомилася від нудної секретарської роботи та вирішила внести яскравість у своє щоденне життя, хоча б шляхом кулінарних експериментів. За допомогою книги рецептів Джулії Чайлд "Опанування мистецтва французької кухні" головна героїня вирішує випробувати себе в приготуванні 524 страв – і все це протягом одного року. Ця спроба показує, що серйозну і повсякденну рутину можна здолати гумором та наполегливістю.

"Джулі та Джулія: Готуємо щастя за рецептом": дивіться онлайн трейлер фільму

"Дика", 2014 рік

Часто шлях до гармонії та щастя вам потрібно долати самотужки. У центрі сюжету Шеріл Стрейд, розчарована невдалим шлюбом, важко переживає смерть матері, вона вже втратила усю віру в щасливе майбутнє, але раптом вирушає в пішу подорож по маршруту Pacific Crest Trail, який охоплює найвищі частини хребтів Сьєрра-Невада та Каскадних гір і цим змінює своє життя.

"Дика": дивіться онлайн трейлер фільму

"Незламний дух", 2023 рік

Фільм розповідає неймовірну історію наймолодшої мандрівниці, яка вирушила у кругосвітню подорож наодинці. Головна героїня Джессіка завжди боялася викликів і ніхто з її рідних чи знайомих не очікував від неї подібної відваги. Попри це, вона вирішила підготуватися до цього морського виклику, і ця підготовка зайняла кілька років її життя. Під час тренувань її 33-футова яхта стикнулася з важким вантажним судном. Трагедія шокувала її рідних, і вони вважали, що ця подія призведе до відмови Джессіки від своєї мрії. Але навпаки, цей інцидент лише збільшив її впевненість і рішучість.

"Незламний дух": дивіться онлайн трейлер фільму

"Одержимість", 2013 рік

Після вступу до консерваторії Манхеттену, Ендрю вже точно знає, ким він хоче стати – знаменитим джазовим барабанщиком. Але ця мета потребує дуже великих зусиль, і лише деякі зможуть подолати всі перешкоди. Важкий і заплутаний шлях молодого хлопця починається, коли його вчителем стає Теренс Флетчер. Викладач виявляється не тільки дуже вимогливим і прямолінійним, але й справжнім диктатором. Під керівництвом Флетчера, Ендрю, подібно до глиняної фігури, повинен був пройти усі випробування, перш ніж набути свою власну форму і стати професіоналом.

"Одержимість": дивіться онлайн трейлер фільму