Сиквел до фільму "Зараза"

Проєкт вже затвердили у Голлівуді, а зйомки розпочнуться не раніше 2021 року. Про це Стівен Содерберг розповів у подкасті Happy Sad Confused, інформує IndieWire. Режисер зізнався, що на глядачів чекатиме фільм-катастрофа у дусі "Зарази", однак вже зовсім з іншим контекстом.

Пройдіть тест Правда чи брехня: перевірте свої знання про культові фільми Голлівуду

Автором сценарію буде Скотт Бернс. Він вже приступив до розробки сюжету цього сиквелу.

"Ми зі Скоттом Бернсом працюємо над певним проєктом, який у деякому сенсі є філософським сиквелом "Зарази", але в іншому контексті. Ви можете подивитися на них немов на пару, але з абсолютно різним кольором волосся. Ми зі Скоттом говорили про те, яким може бути інший фільм в тому ж дусі", – зазначив Стівен Содерберг.

Наразі автори проєкту тримають у секреті деталі фільму та не розголошують імена акторів, які можуть з'явитись на знімальному майданчику.

Що відомо про фільм "Зараза"

Трилер "Зараза" презентували ще у 2011 році. Однак шаленої популярності він набув саме у 2020-му, коли коронавірус охопив весь світ. І така увага до стрічки була не випадкова: у сюжеті можна знайти чимало фактів, які нагадують глядачам нещодавні події.

Так, у фільмі показали, як невідомий вірус стрімко поширюється з Китаю та забирає життя тисяч людей. Таке ж було і в 2020 році, коли у місті Ухань виявили перші випадки захворювання на коронавірус. За сюжетом, щоб зупинити пандемію, найкращі медики світу вирішили об'єднати зусилля, досліджуючи вірус та виготовляючи вакцину від загадкової недуги.

"Зараза": дивіться трейлер до фільму