Тривають важкі бої на Донбасі. Найважча ситуація в Соледарі та Бахмуті. ЗСУ відбивають атаки окупантів, росіяни зазнають величезних втрат, але все це дається важкою ціною – життям і здоров'ям наших захисників.

Не пропустіть Оскароносний режисер Мішель Хазанавічус передав майже 5 мільйонів гривень Ізюму

10 січня у Соледарі отримав контузію важке поранення український актор Дмитро Лінартович. Його одразу ж евакуювали до госпіталю. Попри важке поранення він звернувся до українців, вкотре наголосив, що нас ніколи не зламати. На відео голова захисника була перемотана бинтом, а на праве око наклали тампонаду.

Як Дмитро Лінартович виглядає після поранення

Через деякий час актор показав, як виглядає після допомоги медиків, але швидко видалив фотографію. Тепер на його фейсбук-сторінці з'явилося нове фото, де Лінартович зображений на лікарняному ліжку. Через осколкове поранення та набряк праве око Дмитра досі не відкривається. Однак захисник демонструє неймовірну силу волі та усміхається.


Дмитро Лінартович після поранення / Фото з фейсбуку актора

Зірки в теробороні та ЗСУ: останні новини

  • Коля Сєрга зізнався, що зараз йому цілком вистачає зарплати в ЗСУ і заявив, що після перемоги залишиться на службі: "Після війни я залишаюся у Збройних Силах і працюватиму з ветеранами. І музикою займатимусь у тому числі. "Культурний десант" залишиться. Я ж у ньому займаюся музикою. Поки я у Збройних силах України, моя муза працює на Збройні Сили України".
  • Святослав Вакарчук зізнався, якою є його робота в армії зі статусом старшого лейтенанта. В університеті навчався на військовій кафедрі за спеціальністю "соціологія та психологічна боротьба". Тому у військкоматі йому сказати робити те, на що він навчався.
  • У важких боях на війні загинув режисер монтажу з позивним "Тарантіно" Віктор Онисько. Він працював над відомими українськими фільмами та серіалами, серед яких "Віддана", "Черкаси", "Захар Беркут".