На Каннському кінофестивалі сьогодні, 27 травня, оголосили приємну новину для пса-сапера Патрона, який служить в ДСНС. Про це повідомили на офіційній сторінці у фейсбуці.

Читайте також У Каннах презентували десяток фільмів на тему любові до України: ефектний шоуріл

Пес Патрон отримав нагороду в Каннах

Бойовому собаці присудили кінопремію "Пальмовий пес". Патрон став справжньою зіркою світової кінохроніки, тож журі вирішило, що піротехнік достойний престижного статусу.

Наш Патрон став кінозіркою! Сьогодні в Каннах йому присуджено премію Пальмовий пес – це найпрестижніша у світі кінопремія, якою нагороджують чотирилапих!
– повідомили в ДСНС.

"Отож в холлі Ганд-готелю сьогодні й було оголошено цю приємну для нас новину. На жаль, Патрон дізнався про свій зірковий статус дистанційно. Однак після перемоги – хто зна! – наш маленький герой і відвідає світову кіностолицю, аби провести автограф-сесію для своїх фанів".

Песик Патрон отримав премію дистанційно. Від його імені службовець подякував за нагороду, тримаючи чотирилапого сапера на руках.

Патрон би з радістю відвідав Канни, але в нього тут багато роботи. Ми хочемо подякувати світу за допомогу Україні. І якщо хтось вагається, чи допомагати нам зброєю, чим більше зброї у нас – тим менше часу у ворога заміновувати нашу територію. Сапери України вдячні за увагу до нашого талісмана Патрона,
– сказав один із піротехніків.

Як песику Патрону присуджували премію: дивіться відео онлайн

У коментарях шанувальники бойового песика вітають його з тріумфом у Каннах:

  • "Вітання нашому хвостику";
  • "Обожнюю. То Степан приз отримав, тепер Патрон";
  • "Навіть український собака розумніший за будь-якого росіянина";
  • "Вітаємо улюбленця багатьох";
  • "Патрон рулить";
  • "Вітаю. Наш красунчик та розумничок";
  • "Вітаю нашого улюбленого Патрончика".