Джеймс Марсден відмовився зніматись у "Супер Майку"

Актор Джеймс Марсден зізнався, що після того, як отримав шалену популярність, міг перебирати проєкти, куди його запрошували. У розмові з Джеймсом Корденом у The Late Late Show він додав, що насправді багато перспективних фільмів опинялись поза його увагою. Серед них – драма "Супер Майк".

Цікаво Коли щось пішло не так: 5 імпровізацій голлівудських акторів, які стали культовими сценами

Досі Джеймс Марсден шкодує про відмову продюсерам стрічки, адже саме ця драма могла збагатити його кар'єру. Не приховував актор і причини свого рішення.

Повпливали на рішення актора і його родичі, які не хотіли, аби він поставав перед камерами в образі стриптизера.

"Друзі та сім'я досі вважають, що це було розумним рішенням, оскільки вони не хотіли бачити мене таким", – додав Джеймс Марсден.


Джеймс Марсден відмовився від ролі в "Супер Майку" / Фото The Daily Mail

"Супер Майк": коротко про фільм

Роль отримав актор Ченнінг Тейтум, який вже мав досвід роботи у фільмах з танцювальними сценами. Тому перевтілитись у головного героя стрічки "Cупер Майк" йому вдалось дуже переконливо.

Пройдіть тест Правда чи брехня: перевірте свої знання про культові фільми Голлівуду

Фільм розповідає про хлопця, який мріє створювати оригінальні дизайнерські меблі. Щоб відкрити свою справу, йому потрібно заробити перший капітал. Для цього Майк влаштовується до стриптиз-клубу, де виступає перед жінками, які не проти витрачати кошти, щоб поглянути на еротичне шоу.

Головний герой намагається зберегти всі цінності, які в нього були до цієї роботи. Однак нічне життя дає багато спокус, від яких буде складно втриматись Майку.

Окрім Ченнінга Тейтума у фільмі зіграли:

  • Алекс Петтіфер
  • Меттью Макконехі
  • Меттью Бомер
  • Коді Хорн
  • Олівія Манн
  • Джо Манганьєлло

"Супер Майк": дивіться трейлер до фільму 18+