До Дня захисту дітей, яке ми відзначаємо 1 червня, редакція Кіно 24 пропонує вам повернути відчуття щасливого безтурботного дитинства за переглядом найпопулярніших мультиків з минулого!

До теми Вітаємо з Днем захисту дітей: чудові картинки-привітання зі святом

  1. "Чіп і Дейл поспішають на допомогу"

Анімаційний серіал Джона Кімболла про Чіпа та Дейла – милих й чарівних бурундучків, які постійно стикаються із захопливими пригодами! Вони разом зі своїми друзями: Пружинкою, Сирогризом та Ґедзиком стають справжніми детективами. Ми впевнені, що цей мультсеріал дивився кожен і надихався тим, як маленькі шустрики знаходили вихід з будь-якої ситуації.

Сиквелом цього мультсеріалу є "Чіп і Дейл", а приквелом "Том і Джеррі". У 2021 році Тім Сторі випустив фільм "Том і Джеррі", який сподобається усім шанувальникам веселих пригод про кота та мишу, які невгамовно полюють один на одного та потрапляють у кумедні ситуації.

"Чіп і Дейл – бурундучки-рятівнички" 1989-1990: дивіться відео

  1. "Флінстоуни"

Комедійний мультсеріал, створений Вільямом Ганною та Джозефом Барберою, розповідає про життя Фреда Флінстоуна та його родини, яка проживає в Бедроку у гротескній кам'яній добі.

У 1994 році Брайан Лівант зняв однойменний фільм за мотивами мультсеріалу.

"Флінстоуни" 1960-1966: дивіться відео

  1. "Черепашки-ніндзя"

Черепашки-мутанти Леонардо, Донателло, Рафаель і Мікеланджело з допомогою їх наставника, щура-мутанта Сплінтера, який у минулому був майстром ніндзя, та з репортеркою Ейпріл О'Ніл борються зі злом.

"Черепашки-ніндзя" 1987–1996: дивіться трейлер

  1. "Качині історії"

Американський анімаційний телесеріал студії Волта Діснея, заснований на коміксах Карла Баркса. Головний герой, багатій і скнара Скрудж Макдак, ніяк не може не потрапляти в неприємності. На допомогу йому приходять Біллі, Віллі і Діллі, яких йому на піклування залишив Дональд Дак.

Перезапуском мультика 1987 року стала картина 2017 року "Качині історії", що складається з трьох сезонів.

"Качині історії" 1960-1966: дивіться онлайн

  1. "Король-лев: Тімон і Пумба"

"Акуна матата!" – цю пустотливу фразу, мабуть, чули усі. Звісно, це з мультсеріалу "Король-лев", який розповідає про добродушного Пумбу й авантюриста Тімона, які постійно знаходять собі пригоди.

Сиквели: "Король Лев 2: Гордість Сімби" (1998), "Король Лев 3: Хакуна матата" (2004). Приквел: "Король Лев" (1994).

"Король-лев: Тімон і Пумба" 1995-1998: дивіться відео

  1. "Нові пригоди Вінні-Пуха"

Мультсеріал про пригоди надзвичайно милого Вінні-Пуха. З 1991 року до 2012 мультсеріал мав безліч продовжень, зокрема, у 2009 році з’явився мультфільм "Мої друзі Тигруля і Вінні: Мюзикл чарівного лісу", а у 2012 – "Казки про дружбу з Вінні-Пухом".

Як Вінні з Тигриком вчилися читати: дивіться відео

  1. "Русалонька"

28-й мультфільм, знятий на студії Волта Діснея за мотивами твору Ганса Крістіана Андерсена. Барвистий мультфільм про русалоньку Аріель, якій дуже цікаво, як люди живуть на суші. ЇЇ мрія – дізнатися, як це – танцювати і ходити по землі. Але батько Русалоньки не в захваті від бажань доньки.

Приквели мультфільму: "Русалонька: Початок історії Аріель" (2008), "Русалонька" (мультсеріал, 1992-1993). У 2000 році зняли останній мультфільм за сюжетом з циклу "Русалонька".

"Русалонька" 1989: уривок з мультфільму

  1. "Злюки бобри"

Батьки виселяють братів-бобрів з будинку – і ось: вони мусять почати самостійне нове життя. Вони збудували будинок біля озера, але труднощів на їхньому шляху дуже багато. Будь-якої хвилини у них щось може трапитися, проте бобри дуже імпульсивні – вони справжні злюки!

"Злюки бобри" 1997-2001: дивіться уривок з мультсеріалу

  1. "Невгамовні"

Спостерігати за світом карапузів – справжнє щастя! Компанія малюків тусується у великому домі, вони розважаються, плачуть, мають свої страхи і труднощі.

У 2021 році студія Paramount+ випустила мультсеріал "Невгамовні" за мотивами, власне, стрічки 1991 року.

"Невгамовні" 1991-2004: дивіться відео

  1. "Телепузики"

Мультсеріал про телепузиків – чотирьох персонажів: людиноподібних плюшевих істот, з антенами на головах і телеекранами на животі. Автори ідеї – Енн Вуд і Енді Девенпорт.

"Телепузики" 1997-2001: дивіться трейлер