Як Кріс Гемсворт тренується перед зйомками

Раніше Кріс Гемсворт зізнавався прихильникам в інстаграмі, що тренування – невід'ємна частина його роботи. Особливо, коли мова йде про зйомки супергеройських фільмів Marvel, де його персонаж Тор є нездоланним богом з молотом.

Дивіться також Супергерої не тільки у фільмах: чому зірки Marvel стали на захист актора Кріса Пратта

Перед створенням 4 частини стрічки Кріс Гемсворт посилив свої щоденні тренування, що залюбки показав у мережі. На ефектному кадрі видно, як австралійський актор перевертає величезне колесо, напружуючи всі м'язи свого тіла. Зробив він це без футболки, відтак прихильники змогли побачити мускули Кріса Гемсворта.

Вирішив побалувати себе цією дуже великою пампушкою, яка, хай йому грець, важка, – написав Кріс Гемсворт.

Фото актора отримало шалену популярність: всього за добу воно зібрало понад 4 мільйони вподобань і тисячі коментарів.

Курйозна реакція Кріса Пратта

Не оминув увагою знімок і колега Кріса Гемсворта по фільмах Marvel – Кріс Пратт. За даними ЗМІ, актор вже прилетів до Австралії, де заплановані зйомки фільму "Тор: Кохання і грім". Кріс Пратт, який зіграв у фільмах Зоряного Лицаря, з'явиться у новій стрічці з Гемсвортом. Тому він з гумором прокоментував тренування свого колеги.

Привіт, друже. Мій тренер щойно сказав, що йому потрібно, аби ти припинив тренуватися, адже ми будемо в одному фільмі і все таке. Він не хоче, щоб я стояв поруч з тобою, поки ти так виглядаєш, – пожартував Кріс Пратт.

Актор порадив Крісу Гемсворту навпаки набрати 11 кілограмів ваги, щоб їм обидвом було комфортно зніматись у 4 частині "Тора". На це австралієць жартома відповів, що вони зможуть завжди користуватись однаковими інстаграм-фільтрами, як на фото з тренування.