Читайте в матеріалі 24 Каналу добірку фільмів, які найдовше дивилися глядачі з України протягом 2023 року. Обирайте стрічку для перегляду на MEGOGO у вільному доступі.

Рекомендуємо На межі з реальністю: 5 гостросюжетних фільмів, знятих за мотивами легендарних комп'ютерних ігор

"Кіборги"

Найдовше користувачі дивилися український воєнний екшн режисера Ахтема Сеітаблаєва за сценарієм Наталки Ворожбит. Стрічка розповідає про пекло Донецького аеропорту 2014 року. Фільм отримав 6 нагород "Золота дзиґа" та вже став певною традицією перегляду в День пам'яті захисників Донецького аеропорту.

"Кіборги": дивіться онлайн трейлер фільму

"Іловайськ 2014. Батальйон "Донбас""

Після поранення в бою за Іловайськ, командир штурмової групи батальйону "Донбас" БІШУТ дивом залишається живим в окупованому місті. Його переслідує російський офіцер РУНКОВ, який призначений комендантом Іловайська. Для РУНКОВА ця війна стала особистою трагедією, і йому необхідна не просто справедливість, а й помста. Але, можливо, хтось з них опинився у справжній пастці?

"Іловайськ 2014. Батальйон "Донбас"": дивіться онлайн трейлер фільму

"Крути 1918"

У 1918 році відбулася одна з найжорстокіших подій – битва під Крутами, неподалік від Києва. Кілька сотень патріотично налаштованих студентів та молодих людей героїчно вирішили відстоювати свою країну від численної й добре озброєної Червоної армії. Серед них були брати, які закохалися в одну дівчину, а також безліч молодих хлопців, які ще не встигли пожити на цьому світі.

"Крути 1918": дивіться онлайн трейлер фільму

"Донбас"

Це регіон, де завжди відбуваються відкриті збройні бої та сепаратистські диверсії, що зачіпають мирних громадян. На Донбасі тендітна грань між війною і миром, правдою і пропагандою, ненавистю і любов'ю завжди на межі.

Кожен глядач може відчути себе часткою цієї страшної атмосфери, де життя та смерть так близько одне до одного, і де кожен крок може від комедії перетворитися на драму.

"Донбас": дивіться онлайн трейлер фільму

"Плем'я"

Сергій, який має проблеми зі слухом, потрапляє до притулку. Випадково опинившись у справах, які не є повністю законними, він стає частиною групи, відомої як Плем'я, що сформувалася всередині спеціального інтернату. Намагаючись налагодити своє життя в таких умовах, Сергій закохується в Анну, яка є дівчиною Наглядача Плем'я.

Між хлопцем і Анною спалахує кохання, і тепер герой повинен встати на захист не лише свого життя, але й новознайденої любові.

"Плем'я": дивіться онлайн трейлер фільму