Ідея і сюжет серіалу "ВандаВіжн"

Ще у 2018 році представники Marvel оголосили про заплановані зйомки нових фільмів та серіалів. Творці супергеройських стрічок захотіли розкрити історії тих персонажів, які не мали окремих проєктів. Зокрема, у розробку передали серіал про закоханих месників Ванду і Важна, інформує 24 канал.

Важливо "Локі", "Міс Марвел" та інші: коли чекати на прем'єри довгоочікуваних серіалів Marvel

Всі події у серіалі розгортатимуться після визначальної бійки з Таносом. Ванда мала б відбувати термін ув'язнення, однак знайде спосіб втекти з Віжном та оселитись у Шотландії. Головні герої створять для себе альтернативну реальність з ідеальною сімейною картинкою. Та згодом вони почнуть розуміти, що все це – вигадане. Тому Ванда і Віжн будуть намагатись повернутись до реальності та розкриють чимало секретів про походження своїх сил.

"Ванда/Віжн": офіційний трейлер до серіалу

Відомо, що сюжет повпливає на 4 фазу кіновсесвіту Marvel, а події "ВандаВіжн" перегукуватимуться з сюжетом 2 частини "Доктора Стренджа", яка вийде на екрани у 2022 році. Це підтвердили продюсери стрічки.

Всі події, які будуть відбуватися в серіалі, значно вплинуть на майбутнє 4 фази кіновсесвіту Marvel, – заявили представники компанії.

Серіал "ВандаВіжн" складатиметься з 6 серій, презентація яких запланована на 15 січня 2021 року. Образи головних героїв будуть в стилі ретро, що вже не є типовим для студії Marvel. Окрім цього, деякі кадри нагадуватмуть типове американське реаліті-шоу, чого ще не було у супергеройських стрічках.

Також цікаво, що глядачі зможуть побачити, яким може бути шлюб двох спергероїв. Раніше сімейну ідилію демонстрував тільки Тоні Старк, який у "Месниках: Завершення" познайомив кіноманів зі своєю донечкою. Тому ця деталь сюжету також привертає неабияку цікавість.

Дивіться новий трейлер до серіалу "Ванда/Віжн": відео

Акторський склад серіалу

Привернув увагу кіноманів і акторський склад "Ванда/Віжн", адже всі цікавить, чи з'явиться хтось з "Месників" у проєкті. Головні ролі у серіалі отримали:

  • Елізабет Олсен – відьма Ванда, Багряна відьма. Вона – чудовий телепат, яка володіє магією і телекінезом. Окрім цього, Ванда може створювати альтернативні реальності, як це буде в серіалі. У "Ванда/Віжн" глядачі дізнаються історію походження її сил, чому вона з братом мала суперздібності та в чому символізм її псевдоніму – Багряна відьма.
  • Пол Беттані – Віжн, андроїд, створений для знищення Землі. Цей персонаж повернеться після його смерті у фільмі "Месники: Війна нескінченності".
  • Тейона Перріс – Моніка Рамбо. Вона була маленькою дівчинкою, коли до їхньої оселі прийшла подруга мами – Капітан Марвел.
  • Кет Деннінгс – Дарсі Льюїс, подруга науковиці Джейн Фостер. Персонаж поставав у двох частинах фільму "Тор".
  • Рендалл Парк – агент ФБР Джиммі Ву. Цей персонаж відомий за фільмом "Людина-мураха та Оса".
  • Кетрін Ган – надокучлива сусідка Ванди і Віжна.

Наразі у мережі опублікували ефектні постери до серіалу "Ванда/Віжн". На них можна побачити виконавців головних ролей Елізабет Олсен і Пола Беттані. Актори постали як в супергеройських костюмах, так і в звичайних.

"Ванда/Віжн": постери до серіалу / Фото Marvel