Утім не варто засмучуватись тим, хто не встиг переглянути фільм у кінотеатрах, оскільки його уже можна переглянути онлайн. Читайте, де можна подивитись "Вбивці квіткової повні" та про що стрічка.

Дивіться також З азартом до пригод: 4 фільми про тих, хто не боїться ризикувати

"Вбивці квіткової повні" можна подивитись онлайн

Фільм Мартіна Скорсезе можна подивитись онлайн на Sweet TV. У головних ролях: Леонардо Ді Капріо, Роберт Де Ніро, Лілі Ґледстоун та інші.

Дія фільму розгортається у 1920-х роках в американському місті Оклахома, серед індіанського племені Осейдж. Плем'я опиняється під загрозою, коли один з його представників розбагатів завдяки нафті, через що відбуваються вбивства корінних жителів США. Масові загибелі осейджів привертають увагу ФБР, яке розпочинає спостерігати за цими подіями.

"Вбивці квіткової повні": дивіться онлайн трейлер фільму

Глядачі пишуть відгуки про стрічку

Багато тим, хто очікував прем'єри, розчарувався у фільмі, але також є ті, хто оцінив глибоко психологічну стрічку. Фанати уже написали свої відгуки про фільм. Ось, що вони кажуть:

  • "Фільм знятий для більш дорослої та думаючої аудиторії, а ті, хто ниють про нудний фільм, йдіть дивитись всякі бойовики та екшени!"
  • "Неймовірний фільм! Про те, що таке корупція… яка природа цього явища. Неперевершена робота і гра акторів, а також дуже красива культура корінного населення Америки"
  • "Більш примітивного фільму, який забрав 3,5 години мого життя я ще не бачив!"
  • "Ця стрічка для кіноманів, а не для пересічного глядача, який любить екшн і легкий сюжет, щоб не думати мізками, а розслабитися..."
  • "На фільмі заснув на 30 хв, проснувся, і нічого толком не пропустив. Знятий якісно, гарна гра акторів, але фільм нудний, не придумали, як нормально зняти закінчення, не рекомендую до перегляду."
  • "Історія на реальних подіях. Спокійно висиділа 3.5 години. Неспішний сюжет з акцентуванням на емоційному стані акторів, кадри – як мистецтво."