Netflix вирішив ще більше підігріти інтерес до серіалу. Цього тижня він запустив його нескінченну трансляцію на ютубі.

Читайте також "Венздей" може мати 4 сезони: хто повернеться до ролей і яким буде сюжет гучного серіалу

Що відомо про танець Венздей у серіалі

Netflix запустив трансляцію танцю 2 грудня. Цікаво, що Дженна Ортега сама поставила танцювальну сцену з "Венздей".

Вся дія відбувається на щорічному танцювальному заході Rave'N в Nevermore Academy. Вендзей запалює танцем у 4 серії під пісню Goo Goo Muck американського рок-гурту The Cramps.

Насправді я почувала себе дуже невпевнено. Я сама поставила хореографію, і я думаю, цілком очевидно, що я не танцюристка і не хореографка,
зізналася Ортега.

Нескінченна трансляція танцю Венздей у ютубі: дивіться відео

Що варто знати про серіал "Венздей"

  • Серіал вийшов на Netflix 23 листопада та одразу побив усі рекорди за переглядами;
  • За сюжетом дочка Мортисії та Гомеса Аддамсів адаптовується у школі, де вона помітно вирізняється з-поміж американських підлітків. Очевидно, вона ні з ким не може зав'язати дружби. Разом з цим вона намагається впоратись зі своїми надприродними здібностями та шукає причину жорстоких вбивств місцевих жителів. Венздей хоче розгадати таємницю, яка вплинула на її родину 25 років тому.
  • Дивний танець Венздей захопив тікток і віддані шанувальники сімейки Аддамс почали записувати свої відео із цим драйвовим танцем. Навіть Оля Полякова здивувала своєю версією.
  • Сценаристи серіалу заявили, що серіал може мати 4 сезони, у яких вони планують заглибитися в зростання Венздей як персонажки.
  • До речі, будьте обачливі, коли сідаєте його переглядати з дітками, яким ще немає 13 років. "Венздей" не завжди відтворює атмосферу чудової химерної готичної казки "Сімейка Аддамсів", яка вийшла у 1991 році. Все, що потрібно знати про "Венздей" перед переглядом з дітьми – читайте за посиланням.