"Відіграти назад" 2 сезон

В інтерв'ю журналу Entertainment Weekly Ніколь Кідман зізналась, що навряд чи у Голлівуді зніматимуть 2 сезон "Відіграти назад". Хоч проєкт отримав шалений успіх на HBO Max, історія стрічки є завершеною, а тому сюжет не будуть продовжувати на нові серії.

Не пропустіть Серіали грудня 2020 року, які зможуть здивувати любителів фентезі і драм

"Цей серіал не схожий на драматичний проєкт, де ви не зовсім впевнені, що буде далі з героями та очікуєте на наступний сезон. Як на мене, це як кіно, де є початок, середина та завершення. Все вміщено в 6 серій, бо складно втримати в цікавості глядачів, коли сюжет розтягнуто на більше епізодів", – розповіла Ніколь Кідман.

Підтримала актрису і режисерка Сюзанн Бір. Вона наголосила, що мінісеріал не буде мати продовження.

Це жорстка історія, саме тому я вважаю, що 6 годин стрічки – це ідеально, – додала вона.

Що відомо про серіал "Відіграти назад"

Серіал HBO Max став одним з найбільш очікуваних проєктів 2020 року. А все тому, що у стрічці зіграли топові актори Голлівуду – Ніколь Кідман і Г'ю Грант.

За сюжетом, психотерапевтка Грейс Сакс є успішною американкою, якою захоплюються тисячі людей. Після років роботи вона вирішує опублікувати свою першу авторську книгу з порадами. Однак перед презентацією стає відомо, що подружжя Саксів мало чимало секретів, які перетворюють їхнє життя на суцільний жах.

"Відіграти назад": дивіться трейлер до серіалу