Травма Генрі Кавілла

За даними The Sun, 37-річний Генрі Кавілл отримав травму, коли перебував на висоті 6 метрів від землі. Актор мав паски безпеки, однак все ж пошкодив ногу. Інсайдери, які були очевидцями інциденту, розповіли, що все сталось дуже швидко, відтак ніхто зі знімальної групи не зрозумів, чому Генрі Кавілл корчився від болю.

Цікаво "Відьмак" 2 сезон: у Netflix розкрили деталі сюжету та показали ексклюзивні кадри серіалу

Наразі актор проходить діагностику в одній із клінік Лондона. Поки припускають, що Генрі Кавілл міг розтягнути чи порвати сухожилля або ж пошкодити м'язи ноги. Окрім цього, інсайдери розповіли, що травму міг спричинити удар.

Він просто раптово зупинився і явно відчув сильний біль. Було неясно, чи потрапив якийсь предмет в ногу, або це була просто якась травма коліна або м'язів, – розповів інсайдер.

Автори серіалу "Відьмак" вирішили зупинити зйомки 2 сезону. Хоч травма Генрі Кавілла не є загрозливою, він все ж поки не може повернутись на знімальний майданчик та носити важкі обладунки.

Що відомо про 2 сезон "Відьмака"

Це не вперше зйомки серіалу "Відьмак" зупинили. Раніше повідомлялось, що на знімальному майданчику виявили хворих на коронавірус, тому вся команда Netflix пройшла тестування на COVID-19. Інфіковані люди не були акторами, відтак знімальний процес відновили. Перед цим карантинні правила змусили кіновиробників перенести заплановані зйомки та внести зміни в акторському складі.

До теми Актор серіалу "Відьмак 2" відмовився від зйомок: відома причина

У 2 сезоні "Відьмака" глядачі побачать захопливі і небезпечні пригоди головних героїв. За сюжетом, Геральт із Рівії таки знайшов Циріллу. Оскільки на дівчинку влаштують полювання маги, Відьмак сховає її у найбезпечнішому місці – таборі, де сам зростав. Спільно зі своїм наставником Весемиром і відьмою Йенніфер Геральт буде розкривати таємниці походження могутньої сили Цирілли.

Прем'єра нових серій "Відьмака" запланована на 2021 рік. Однак через збій у графіку зйомок дату презентацію можуть перенести.