Українська фестивальна прем'єра відбудеться на Миколайчук OPEN. Стрічка стане фільмом-закриттям фестивалю глядацького кіно, що проходить у місті Чернівці з 15 по 23 червня. А вже наприкінці літа кожен матиме змогу пригадати історії цієї видатної постаті в історії української культури.

Рекомендуємо Євробачення близько: 3 найкращі фільми про конкурси, які змушують повірити у себе

У кіно вийде фільм про Назарія Яремчука

Це біографічна драма, що розповідає історію життя та кар'єри Назарія Яремчука, одного з перших виконавців, які стали справжніми народними улюбленцями.

Ідея виникла до початку повномасштабного вторгнення. На створення спонукав той факт, що очевидці та творці основ україномовної попсцени, естради – не вічні, як би це не звучало. Ми повинні знати своїх героїв, і зараз це вже починає бути мейнстримом, що дуже круто,
– ділиться Марія Яремчук, співачка та виконавча продюсерка фільму.

"Яремчук: Незрівнянний світ краси": дивіться онлайн трейлер фільму

У фільмі представлені ексклюзивні спогади його родичів, близьких людей та видатних особистостей культури, а також особисті щоденники та унікальні хроніки, що охоплюють різні етапи його життя – від перемоги на конкурсі "Пісня – 71" з композицією "Червона рута" до політичних переслідувань КДБ, трагічної загибелі Володимира Івасюка, а також його виступів у Чорнобилі та Афганістані.

Хто працював над стрічкою

Компанія FILM.UA Distribution відповідає за кінотеатральну дистрибуцію та промоцію фільму. Виробництво: KNIFE! Films.

Над створенням стрічки також працювали:

  • Режисер: Артем Григорян.
  • Продюсер: Максим Сердюк.
  • Сценарист: Ярослав Коротков.
  • Виконавча продюсерка: Марія Яремчук.
  • Оператор-постановник: Ілля Михайлусь.
  • Композитор: Михайло Клименко.

Прем'єра фільму "Яремчук: Незрівнянний світ краси" буде у кіно з 8 серпня. Ця стрічка розкриє деталі про українську пісню 1970-80-х років та видатних постатей у популярній музиці України крізь призму Назарія Яремчука.