Як повідомляє 24 канал, востаннє Вілл Сміт був номінований на Оскар у 2007 році за роль у драмі "У гонитві за щастям". А ще раніше – у 2002 році за головну роль у стрічці "Алі". Про фільм, який може принести золоту нагороду Віллу Сміту у 2022 році, читайте нижче.

Не пропустіть 5 приголомшливих фільмів про покер, які можна переглянути на Netflix

Що відомо про картину "Король Річард: Виховуючи чемпіонок"

Фільм "Король Річард: Виховуючи чемпіонок" про наполегливого та амбіційного тренера та батька зняв режисер Рейнальдо Маркус Грін за сценарієм Зака Бейліна. Для сценариста Бейліна ця стрічка є першою, а у Гріна – другий проєкт для широкого екрана.

За сюжетом Річард Вільямс працює тренером із тенісу. Серена (Демі Сінглетон) та Венера (Санійя Сідні) Вільямс на сьогодні відомі як найуспішніші тенісистки світу. Сестри на двох вибороли 4 олімпійські золоті медалі та 30 нагород Турнірів Великого шлему.

Вілл Сміт в ролі Річарда Вільямса чудово знає, як виховувати своїх доньок. Привівши вперше їх на тренування у 4 з половиною роки, поставив собі ціль – навчити Вінус та Серену захищатися від вулиці Комптона і виховати чемпіонок.

Такі фільми наповнюють шаленою мотивацією, адже самі розповідають про силу сім’ї, наполегливість та непохитну віру, що допомагають досягнути кращого, змінювати себе і світ.

"Король Річард: Виховуючи чемпіонок": дивіться український трейлер

Окрім Віллі Сміта, у номінацію "Найкращий актор" потрапили такі зірки:

  • Хавьер Бардем ("Бути Рікардо");
  • Бенедикт Камбербетч ("У руках пса");
  • Ендрю Гарфілд ("Тік-так, бум!");
    Дензел Вашингтон "Макбет".