Як інформує The Verge, 2021 року Warner Bros. вдасться до сміливого експерименту. Довгоочікувані блокбастери, зняті компанією, будуть виходити на великих екранах і на стрімінговому сервісі HBO Max в один і той же час. Підписники платформи без додаткової плати матимуть змогу переглядати гучні прем'єри онлайн впродовж першого місяця. Згодом фільми приберуть з бібліотеки на невизначений час.

Читайте також Найкращі фільми і серіали 2020 за версією The New York Times

Гендиректорка Warner Bros. Енн Сарнофф пояснила, що на рішення компанія ухвалила лише на 2021 рік, адже наразі не розраховує на повноцінне повернення глядачів у кінотеатри через карантинні обмеження. А безпрецедентні часи, які потребують творчих рішень.

Ніхто не хоче повернення кіно на великі екрани більше, ніж ми. Але ми будемо враховувати реальність, у якій більшість кінотеатрів у США, ймовірно, працюватимуть в обмеженому режимі впродовж всього 2021 року,
– зазначила Енн Сарнофф.

За 2021 рік компанія планує випустити 17 фільмів, серед яких "Дюна", "Матриця 4", "Диво-жінка", "Ґодзілла проти Конга", "Загін самогубців: Місія навиліт", "Смертельна битва" (Mortal Kombat), "Том і Джеррі".

Додамо, зазвичай нові фільми стають доступними на стрімінгових платформах тільки через два-три місяці після прем'єр в кінотеатрах.

Прем'єри 2021 року від Warner Bros.: дивіться відео онлайн