На сьогодні шанувальники уже побачили 18 епізодів та з нетерпінням очікують наступні. Про що серіал та хто зіграв головні ролі, читайте на сайті 24 Каналу.

Рекомендуємо Що дивитися, якщо немає мотивації: 5 фільмів про змагання з високим рейтингом

"Жіночий лікар. Нове життя": про що сюжет серіалу

За сюжетом, події розгортаються після початку широкомасштабного російського вторгнення. У Київський Науково-дослідний центр акушерства та репродуктології направляють вагітних жінок з різними патологіями та ускладненнями з різних куточків України. Туди на роботу влаштовується головний герой серіалу, Михайло Гончар – талановитий акушер-гінеколог, який був змушений переїхати до Києва із Сіверодонецька. Лікарню, де він очолював відділення акушерства, було зруйновано під час російського обстрілу, так само як і дім Михайла. Після отриманого поранення він розпочинає нову сторінку життя у столиці разом зі своєю донькою, яку виховує сам.


Серіал "Жіночий лікар. Нове життя" / Пресслужба каналу "1+1"

На місці нової роботи Михайла справи починають налагоджуватись. Тепер у його житті знову з'явилось кохання, нові друзі, пацієнти, можливості виправити старі помилки та навіть, на жаль, нові вороги. І тільки фінал цієї історії зможе відкрити для глядачів усі карти та розв'язати усі секрети, які приховують стіни лікарні.

Серіал "Жіночий лікар. Нове життя": хто у головних ролях

У проєкті знялися відомі українські актори: Андрій Ісаєнко, Анастасія Цимбалару, Олексій Нагрудний, Тарас Цимбалюк.

Цікаво, що у зніманнях беруть участь не лише дорослі професійні актори, але й зовсім маленькі діти. Батьки довіряють команді крихітних новонароджених, які можуть бути віком від кількох тижнів до кількох місяців. Наймолодшому акторові було всього лише 14 днів від народження. На майданчику завжди присутні неонатологи та дитячі медсестри, які дбають про безпеку та комфорт під час зйомок малюків.


Серіал "Жіночий лікар. Нове життя" / Пресслужба каналу "1+1"

У серіалі також можна побачити домашніх тварин. Зокрема, кота, на ім'я Елвіс – домашнього улюбленця актора Остапа Макаренка, який виконує роль сина Олени Руденко. Та собаку Кліфф, який є вихованцем режисера Павла Мащенка.

А також серед акторів є пара не лише в серіалі: актори "Жіночого лікаря. Нове життя" Таїсія Хвостова та Ярослав Шахторін одружились.

Актори серіалу
Таїсія Хвостова та Ярослав Шахторін / Колаж 24 Каналу

"Жіночий лікар. Нове життя" – це продовження російськомовного серіалу "Жіночий лікар", де раніше знімались російські актори. Основа залишилась незмінною: події розгортаються в пологовому, у центрі подій геніальний акушер-гінеколог. Утім, сюжет цього сезону підлаштований під події, які відбуваються в Україні сьогодні. І, певна річ, російським акторам там не місце.

"Жіночий лікар. Нове життя": дивіться онлайн трейлер серіалу